fbpx

Давайте бути тверезими: ну ніякої капітуляції РФ бути не може, – Арестович. Радник Єрмака сказав, що існує лише два виходи завершення війни

Радник глави Офісу президента Олексій Арестович вважає, що про капітуляцію Росії не може бути й мови.

За словами радника Єрмака, існує лише два виходи завершення війни.

Про це він заявив 5 квітня у ефірі національного телемарафону.

– Давайте бути тверезими. Ну ніякої капітуляції РФ бути не може. Тому що для того, щоб наступати вміло, потрібно дуже важкої зброї, якої нам не вистачає. Для того, щоб наступати, потрібно мати перевагу на окремих ділянках від 3-х до 6. Потім ми поміняємося з ними місцями: наші танки будуть йти вперед, а вони обстрілюють нас з кущів. Хоча ми на своїй землі, ми робимо наступ набагато складнішим, особливішим [нерозбірливим]. І ось так взяти на велику ядерну державу не так просто, як нам би всім хотілося.

Ми, безперечно, вже здобули стратегічну перемогу. Ми здобули оперативну перемогу на 6 ділянках. І можемо сказати таке: зараз вони практично намагаються лише взяти Маріуполь і зробити будь-які “підступи” в зоні ООС. А наступали вони по всій Україні, з півночі до півдня. Це означає, що вони найближчими двома тижнями закінчаться остаточно. Вони передають останні частини з Далекого Сходу та більше резервів у них немає, – пояснив Арестович.

Радник голови ВП також зазначив, що війна може завершитися лише за двома сценаріями.

– Існують лише два виходи з цього: або мирна угода, або вони зупиняються на місці, просто тому, що не в змозі продовжувати наступ. Для нас другий варіант вигідніший, тому що у нас є відповідні переваги: ​​це наша земля, на нас працює народ, на нас нас працюватиме погода і так далі. Але щоб реалізувати цю перевагу, від нас вимагається ще місяць, не менше, – підкреслив він.

Слава Україні!

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, з відкритих джелел.

You cannot copy content of this page