fbpx
Україна
Давненько про “паломницю” не було чуток: Кондратюк неочікувано став на захист Марченко, назвавши її патріоткою України

Давненько про “паломницю” не було чуток: Кондратюк неочікувано став на захист Марченко, назвавши її патріоткою України

Продюсер Ігор Кондратюк тривалий час працював на телебаченні з підступною людиною і зрадницею Оксаною Марченко. Вони разом працювали на талант шоу, однак згодом ведуча вирішила стати на іншу сторону барикад.

Як на даний час відноситься Кондратюк до дружини Медведчука – читайте в матеріалі.

Кондратюк та Марченко дуже часто показували дружні стосунки під час зйомок у талант-шоу. За словами продюсера, тоді дружина Медведчука мала проукраїнську позицію.

Що Кондратюк повідомив про патріотизм Марченко.

Продюсер неочікувано став на захист Марченко, хоча продовжує називати її зрадницею. Кондратюк пригадав, що раніше Оксана просила його розмовляти лише українською мовою. Навіть тоді, коли на талант-шоу приїжджали учасники з різних країн. На телебаченні ведуча також розмовляла українською, хоча в сім’ї спілкувалася російською.

“У нас із нею було декілька епізодів, коли вона казала не переходити на російську мову, навіть якщо приїхали люди не з України. Реально ми з нею про це говорили. Вона питала: “Чому ти переходиш?”. Я відповідав: “Так людина приїхала з-за Уралу, вона ж ні бельмеса”. А вона говорила: “Це її проблеми, нехай вчить!”, – пригадав Кондратюк.

А ще на шоу частенько приходив тато Марченко. Перші три роки зйомок він був присутній на всіх ефірах. Кондратюк наголосив, що чоловік завжди був одягнений у вишитій сорочці. Продюсер впевнений, що Марченко насправді розуміє, що насправді відбувається в Україні. Однак, на його думку, ведуча та її сім’я стали зрадниками через гроші. Вони продали свою країну за рублі.

“Казати, що вони категорично не згодні зі шляхом розвитку нашої країни – це маячня. Це навіть смішно слухати. Казати, що я раніше бачив це в Оксани? Ні”, – підсумував Кондратюк.

Фото – скріншот з відео