fbpx
Breaking News
Ці дуже гарні налиснички мене навчила готувати мама-свекруха. начинку берете будь-яку за смаком, а самі млинці дуже ефектні і смачні. Здивуйте рідних на Масляну! 
Мої дітки обожнюють печінкові котлетки саме за цим рецептом. Ну дуже вдалий! А коли я його ще не знала, не могла ніяк їх печінку змусити їсти. Але ж вона така корисна! Дякувати сусідці, тепер проблему вирішено!
Картопляні кнедлі завжди готувала нам тітка, коли ми приїжджали до неї на Львівщину. Я виросла і, звісно, взяла в неї рецептик, бо ми всі їх обожнюємо. І таки є за що, бо це така смакота! Наче все просто, прості продукти – а такий шедевр виходить!
Я завжди розумів, що коли у нас народиться дитинка, то наша сім’я перейде на новий рівень. Я вважав, що малюк у двох люблячих людей зробить сім’ю ще щасливішою. Але ж ні, як виявилось це не про нас… Якщо в період вагітності я ще не помічав будь-яких різких змін в характері дружини, то після народження її ніби підмінили
Ми з чоловіком обрадували їх новиною, що вони скоро стануть бабусею і дідусем. Їх радості не було меж і я, осмілівшись запитала, чи не могли б вони допомогти нам з першим внеском по кредиту. Тут моя свекруха змінилася в обличчі і з видом невинного янголятка запитала, звідки ж у них такі гроші? А я точно знаю, що є
Суспільство
Де 25 серпня треба обов’язково навести лад

У день Фотія та Аникіта треба обов’язково прибрати повіт.

У церкві 25 серпня вшановують пам’ять мучеників Фотія і Аникіти, які доводилися один одному племінником і дядьком. Аникіта за часів правління імператора Діоклетіана займав пост військового сановника в Никодима (приблизно III-IV ст.).

Одного разу Аникіта виступив проти імператора, коли той розставив зброї кари на міській площі для залякування прихильників християнської віри. Імператор настільки розгнівався, що повелів піддати Аникіта різним мукам.

Потім його кинули на поживу до диких левів, але навіть після цього Аникіта залишився живим і неушкодженим. Безліч тортур пройшов Аникіта, але Господь залишав його в здоров’ї.

У цей же час Фотій з’явився до імператора і зажадав відпустити Аникіта, за що також був підданий тортурам. Обох помістили до в’язниці, а потім засудили до спалення в печі.

Мученики самостійно пішли в палаюче полум’я і для багатьох стали тим знаменням, яке дозволило звернутися в християнську віру.

Цікаво, що, згідно з легендою, тіла мучеників не були вражені вогнем навіть після смерті. Саме тому, багато язичників, які були присутні при страті, повірили в Бога.

Це був день, коли треба прибрати повіт — це приміщення під навісом в селянському дворі для зберігання господарського інвентарю.

Треба було розібратися там, щоб було куди прибирати річну упряж, соху, борону, не можна було допустити, щоб “на повіт чорт ногу зламав” і розлютився.

Читайте також: ЗВИЧКИ БІДНОЇ ЛЮДИНИ: ПЕРЕВІР, ЧИ Є ВОНИ У ТЕБЕ

У народі знали, що на Фотія можливі перші заморозки, незважаючи на те, що серпень є літнім місяцем. Але це час, коли в повітрі вже відчувалася осінь.

Клени 25 серпня осипали листя, а багато перелітних птахів вже готувалися вирушити у теплі краї.

Народні прикмети на 25 серпня

Ясна погода – багато білих грибів вродить.

Дощова погода 25 серпня – Бабине літо буде довгим.

Джерело.

Related Post