fbpx
Україна
Де чекати потепління і дощі: прогноз погоди в Україні на тиждень

12 березня, в понеділок температура повітря в Україні залишиться такою ж, як і на вихідних. Після “бонусу” у вигляді додаткового тижня справжньої зими в Україні все-таки йде весна.

10 березня, в суботу в країні відчутно потеплішає. У західних областях вдень в середньому від 7 до 10 градусів тепла, в центрі від 3 до 6 градусів вище нуля, на півночі – від 1 градуса морозу до 4 градусів тепла, в східних областях – від 2 до 5 вище нуля, і на півдні – від 7 до 9 градусів тепла. При цьому на півночі і на сході країни очікується сніг з дощем.

11 березня, в неділю опади у вигляді дощів пройдуть і в західних областях України. При цьому стовпчик термометра коливатиметься приблизно в тому ж діапазоні, що і в суботу, хіба що на пару градусів похолодає в Київській області, Донецькій, Луганській областях.

12 березня, в понеділок температура повітря в Україні залишиться такою ж, як і на вихідних. А ось що стосується дощів, то вони накриють вже весь захід України. Подекуди – в Закарпатській, Львівській, Тернопільській, Івано-Франківській, Чернівецькій областях – дощі можуть бути досить сильними.

Читайте також: ПОМИНАЛЬНА СУБОТА 10 БЕРЕЗНЯ: ЩО НI В ЯКOМУ PAЗI НE МOЖНA POБИТИ

13 березня, у вівторок фронт опадів продовжити рухатися з заходу на схід і накриє деякі області центру і півночі країни (якщо точніше, Київську, Черкаську, Чернігівську області; також буде лити і на півдні, в Одеській області).

На заході температура повітря вдень складе 6-9 градусів тепла, в центральних областях від 2 до 5 градусів вище нуля, на півночі – від -3 до +2 градусів, у східних областях від -1 до -5 градусів, і на півдні від 3 до 7 градусів вище нуля.

 14 березня, в середу не варто очікувати різких коливань температури. Дощі (причому сильні), швидше за все, пройдуть лише на західній Україні, а також в Житомирській, Вінницькій, Київській та Одеській областях.

Джерело.

Related Post

facebook