fbpx
Україна
Де чекати снігу і чи буде похолодання: прогноз погоди в Україні на тиждень

У понеділок, 19 лютого практично по всій території країни опадів не очікується. Зима наближається до кінця, однак за вікном поки зовсім не весна. Дізнайтесь, якою буде погода в передостанній лютневий тиждень.

У суботу, 17 лютого практично на всій території України очікується помірно-холодна погода, повідомляє Укргідрометцентр. Температура повітря в більшості областей вдень коливатиметься в діапазоні від -1 до +3 градусів. У деяких областях.

Найтепліше на півдні – навіть вночі там температура не опуститься нижче -1 градуса. Що стосується опадів, то снігу варто очікувати в східних і центральних областях, на решті території країни мінлива хмарність.

У неділю, 18 лютого температура повітря в Україні залишиться такою ж і вдень на більшій частині країни складе від -1 до +2 градусів.

Читайте також: ВІД ПОЛЬЩІ ДО ПІТКЕРНА: КУДИ НАЙБІЛЬШЕ ЇЗДЯТЬ УКРАЇНЦІ

На сході і в центрі країни в цей раз без опадів, зате мокрий сніг випаде в західних областях – Закарпатській, Львівській, Івано-Франківській, Тернопільській, Чернівецькій та Хмельницькій.

У понеділок, 19 лютого практично по всій території країни погода не зміниться. Найтепліше буде в східних областях – від 0 до 2 градусів тепла, і на півдні – від 2 до 6 градусів вище нуля. Снігу в Україні в понеділок не очікується.

У вівторок, 20 лютого в Україні трохи похолодає. У західних областях температура вдень від -1 до -3 градусів, на півночі – від -2 до -4, в центральних і східних областях від -1 до -3, і на півдні – від +2 до +4 градусів. Опадів не очікується.

У середу, 21 лютого сніг випаде на заході України, в інших частинах країни мінлива хмарність. Температура повітря залишиться такою ж, як і у вівторок – невеликий мороз всюди, крім південних областей.

Джерело.