fbpx

Деякі пенсіонери можуть очікувати приємного збільшення: кому підвищать пенсії з 1 квітня

Деякі пенсіонери можуть очікувати приємного збільшення: кому підвищать пенсії з 1 квітня

Деякі пенсіонери можуть очікувати приємного збільшення.

У квітні на українців чекає кілька нововведень і змін, не зважаючи на активні бойові дії, що тривають і дотепер. Зміни торкнуться і пенсійного забезпечення.

“Сьогодні” розповідають, які зміни чекають на українських пенсіонерів уже з першого числа.

Незважаючи на те, що планової індексації у квітні не буде, декому пенсії все ж таки перерахують, а саме – працюючим пенсіонерам.

Саме такий план було озвучено в уряді на 2022 рік і поки що від нього ніхто не відмовлявся. Для цього перерахунку нікуди не потрібно звертатися, все відбувається автоматично.

Додаток до виплат отримають пенсіонери, які після призначення (перерахунку) пенсій продовжили роботу і вже заробили не менше 24 місяці страхового стажу.

Розмір збільшення залежатиме від одержуваної зарплати та кількості відпрацьованого стажу.

Пенсії та війна.

Навіть якщо вам довелося залишити своє звичне місце проживання через війну, ви все одно можете отримати пенсію і для цього є кілька механізмів.

Варто зазначити, що якщо ви отримували пенсію на картку, то для вас нічого не зміниться, проте якщо ви забирали гроші на “Укрпошті”, то можете:

Зателефонувати та повідомити свої нові контактні дані: через контакт-центр “Укрпошти”: 0800300545 (кнопка 2) або через Пенсійний фонд України

Отримати пенсію у будь-якому іншому відділенні “Укрпошти” з паспортом та довідкою з РНОКПП або у будь-якому відкритому відділенні Ощадбанку.

Фото ілюстративне

You cannot copy content of this page