fbpx
Breaking News
– Що ти за дружина? Навіщо ти його відпускаєш? Хіба себе так поводять? Дружина повинна бути поруч зі своїм чоловіком і в горі і в радості. Я жодного разу за двадцять вісім років  твого батька не залишила!
Хочеш дитину? Прекрасно! Я погоджуюсь! Але тільки тоді, коли ти купеш мені квартиру! Нехай невелика, але чисто на моє ім’я  і певна сума на рахунку
Не така! Ще в 5 років, мама відмовилася від дівчинки, виїхавши з чоловіком за кордон в пошуках кращого життя
Вперше я приготувала цю закуску на свій день народження! Її гості оцінили найвищим балом, і знакла зі столу вона першою! Тому хочу поділитися знахідкою з вами, щоб ви здивували всіх своїх друзів, рідних і знайомих цією приголомшливою ​​смакотою!
Цей день почався з того, що мама нареченого прийшла і намагалася подарувати мені перли. А вони за прикметою до сліз. Я сказала, що у мене дорога сукня і питання аксесуарів я обмірковувала заздалегідь. Потім ранок нареченої, фотосесія, знову ж мама нареченого стала обурюватися, що я на ліжку. У підсумку, вона на виїзну фотосесію не пішла. Та це був лише початок нашого “незабутнього дня”
Суспільство
«Дідусю, забери мене з собою» і поклала папірець в кишеню діда

Дід Коля виховував Машу з самого дитинства. Для дівчинки він був ближче, ніж її мати. Він навчив її розрізняти добро від зла, долати труднощі, кататися на велосипеді.

Маша не розуміла, як їй тепер жити без нього. Дідусь більше не посміхнеться і не скаже доброго слова.

Коли мама Маші дізналася про те, що трапилося, відразу ж приїхала в село. Мати намагалася підтримувати доньку, але це було дуже складно зробити.

За кілька годин до пoxopoну Маша сиділа поруч з дідом і згадувала найщасливіші моменти з ним.

Читайте також: ХОЧЕШ ЗНОВУ ЗАМІЖ, ЗАЛИШ ДИТИНУ БАБУСІ І ЇДЬ?

Раптом до кімнати зайшла сусідка діда і поклала в його кишеню годинник.

Дівчинка поцікавилася, для чого вона це зробила.

Сусідка відповіла, що цей годинник був важливі для дідуся Колі. А щоб людині було добре на тому світі, потрібно покласти його улюблену річ.

Після цих слів дівчинка зробила величезну помилку.

Дівчинка написала на папірці «Дідусю, забери мене з собою» і поклала її в кишеню діда.

Минуло кілька тижнів, і Маша заспокоїлася після такої втрати. Дівчинка вже забула про те, що поклала записку в кишеню діда.

Однак, кожен день бачила дивних людей на вулиці, які звали її з собою. Маша розповіла своїй матері про цих людей, і дівчинку поклали в лікарню.

Але дівчинці не стало краще. Ніхто навіть не здогадувався, що записка так зіпсує їй життя.

Джерело.

Related Post

facebook