fbpx
Шоу-бізнес
Діти Анастасії Стоцької, особливо донька, чомусь дуже схожі на Кіркорова… (ФОТО)

Анастасія Стоцька та Філіп Кіркоров знайомі багато років, але їхні стосунки ніколи не виходили за межі творчих і дружніх. Однак це не заважає шанувальникам який рік обговорювати зовнішню схожість дітей Анастасії і спадкоємців Філіпа.

Адже на думку деяких фанатів, особливо дівчинка, дочка зірки, дивно схожа на короля естради в дитинстві.

«Як же вона схожа на Кіркорова»; «Дуже красива дівчинка, але вона схожа на своїх батьків, а не на Філіпа. З Кіркоровим нічого спільного»; «Дивно красива дівчинка! Шкода тільки, що з макіяжем, але схожість з поп-королем очевидна», – ділилися думками фанати Стоцької.

Анастасія давно звикла до того, що зовнішність сина і дочки активно обговорюють. В одному з інтерв’ю вона навіть пожартувала, що навіть якщо зробить ДНК-тест, люди все одно будуть вважати батьком її дітей Кіркорова.

Читайте також: МЕНЕ ТАКЕ ДИВО НАВЧИЛИ НА ЛЬВІВЩИНІ ГОТУВАТИ! СИРНИК “ЖИРАФ” НАЗИВАЄТЬСЯ. ЗАВЖДИ ВИХОДИТЬ, РЕЦЕПТ ПІДХОДИТЬ І ДЛЯ МУЛЬТИВАРКИ. РОДИНА І ДРУЗІ В ЗАХВАТІ, Я СПОЧАТКУ НА НИХ ВИПРОБУВАЛА, ТОЖ ДІЛЮСЯ І З ВАМИ!

«Людям хочеться думати так. Така психологія людини. Мій чоловік схожий на Філіпа, я схожа на Філіпа. Мій тато чимось схожий на Філіпа. Люди пишуть під кожним фото з моїми дітьми: мовляв ДНК-тест не потрібен, зрозуміло, хто батько. Це не закінчується. Коли я без настрою, можу написати, мовляв, так – діти Філіпа Кіркорова», – розповіла зірка в шоу Алли Довлатової.

Нагадаємо, що артистка одружена з бізнесменом Сергієм Абгаряном. Він ніколи не був публічною людиною, тому рідко супроводжує Анастасію під час світських заходів. Первісток пари Олександр з’явився на світ в 2011 році, а через шість років народилася дочка Віра. Незважаючи на зайнятість, зірка багато часу приділяє спадкоємцям.

За матеріалами:

facebook