fbpx

Діти мріють побачити сонце. Боже, збережи їх, і всю нашу Україну: “Азов” показав, як у підвалах “Азовсталі” живуть мирні мешканці Маріуполя

Діти мріють побачити сонце. Боже, збережи їх, і всю нашу Україну: “Азов” показав, як у підвалах “Азовсталі” живуть мирні мешканці Маріуполя

Оборонці Маріуполя показали підвали “Азовсталі”, у яких вже майже два місяці живуть мирні мешканці, ховаючись від постійних бомбардувань.

Відповідне відео опублікував полк “Азов”, який допомагає цивільним продуктами та ліками.

Так, на кадрах видно, що у підвалі перебуває дуже багато дітей, зокрема і малюків та жінок. Більшість із них живуть там вже майже два місяці, оскільки їхні домівки було зруйновано ще у перші дні обстрілів росіянами міста.

Діти на відео говорять, що мріють повернутися додому, повернутися живими та побачити рідних, погуляти на вулиці та побачити сонце. Жінки просять зелений коридор, оскільки жити в таких нелюдських умовах з дітьми небезпечно для здоров’я та життя. У людей закінчуються запаси води, їжі та ліків.

Водночас за твердженням російських пропагандистів, мирного населення на “Азовсталі” чи то немає, чи то воно “утримується націоналістами”.

Варто зазначити, що місто, яке наразі зруйноване на 95%, перебуває у блокаді окупантів від 1 березня, але взяти його під контроль ворогу не вдається. Раніше стало відомо, що у Маріуполі російські загарбники проводять “перепис населення, аби “почистити неблагонадійних”.

Боже, збережи нашу Україну!

You cannot copy content of this page