fbpx
Світ
Дівчина за ніч випивала 15 чарок гopiлки, щоб побороти рідкісну xвopoбy

Ясміна помітила, що чим більше п’є, тим слабкіше конвульсії. У 25-річної Ясміни Макглоун з Шотландії рідкісна хвороба – миоклоническая дистонія. У неї відбуваються судоми, м’язи пересмикує, через що різні частини тіла неконтрольовано рухаються.

Ліки від xвopoби немає, послабити конвульсії може тільки алкоголь. Дівчина зізнається, що через це вона ледь не стала алкоголіком.

Ясміна Макглоун народилася в крихітному шотландському містечку Денні. Вперше xвopoба проявилася в три роки. Мама дівчинки помітила дивні конвульсії, коли малятко намагалася розфарбувати розмальовку. Рука Ясміни смикалася і у неї нічого не виходило. Коли дівчинка пішла в школу, стало ще складніше.

“Через конвульсій я не могла спокійно сидіти за партою. Вчителі думали, що я просто пустотливий і непосидючий дитина. А в старшій школі було багато проблем з іспитами, тому що моя рука постійно смикалася, і я ніколи не встигала дописати все до кінця”, – розповідає дівчина.

У підлітковому віці Ясміна стала соромитися себе. Вона намагалася приховати xвopoба, але конвульсії починалися в самий невідповідний момент. Дівчина картала себе в нездатності контролювати власне тіло і мріяла позбавитися від ненависного вади будь-яким шляхом.

Незабаром спосіб знайшовся. Коли Ясмін виповнилося 18, вона спробувала алкоголь. Дівчина помітила, що чим більше п’є, тим слабкіше конвульсії. Вона кoxaлася до випивки, п’яні вечірки стали для неї рутиною. Але коли вони закінчувалися, Ясмін ставало тільки гірше, у дівчини почалася депресія.

Читайте також: ЖІНКА ВІДСУДИЛА У СУСІДІВ 4 МЛН ГРН, ЗА ТЕ ЩО ЇХНІ ДІТИ ШУМЛЯТЬ НЕ ДАЮТЬ ЇЙ СПАТИ

“Я впала в залежність від алкоголю і куріння і постійно тусувалася, щоб тимчасово відчути себе щасливою, але як тільки я залишалася одна, я не могла приховувати від себе, як мені було погано. Я вибиралася куди-небудь по два-три рази на тиждень і просто напивалися”, – зізнається Ясміна.

Зазвичай конвульсії припинялися після трьох чарок алкоголю, але Ясміна не могла зупинитися і випивала за ніч по 15. На двох з подругою вони випивали пляшку горілки, іноді Ясміна поодинці випивала пляшку вина ще до виходу з дому.

“Я знала, що це не може тривати вічно. Я не хотіла бути алкоголіком і розуміла, що не знайду відповіді на дні пляшки горілки”, – говорить дівчина.

Ясміна розуміла, що треба змінити своє життя, але не знала як. Батьки дівчини вирішили, що допоможе зміна обстановки. У 2013 році вони Вони подарували дочки квиток в один кінець до Австралії. Там Ясміна змогла почати все з нуля.

Шотландка зав’язала з випивкою, влаштувалася на роботу нянею і нарешті прийняла себе такою, яка вона є.

Зараз їй 25, конвульсії не припинилися, але Ясміна перестала соромитися їх. Вона більше не намагається заглушити судоми будь-якими способами, а живе з ними. Іноді їй важко даються прості дії – прийом їжі, нанесення макіяжу.

Але навіть якщо рука зрадницьки диригент і кава проллється на улюблені джинси, Ясміна не дозволяє таким дрібницям зіпсувати собі настрій.

Джерело.

Related Post

facebook