fbpx

Дівчина зібрала для бездомного 120 тисяч доларів: відплатила за допомогу

27-річна американка з Нью-Джерсі на ім’я Кейт Макклюр, сівши за кермо, одного разу не розрахувала запаси палива. Вона проїхала на своєму автомобілі якомога далі, вийшла з машини і зібралася пішки йти до найближчої заправної станції.

Однак її зупинив бездомний, який порадив їй сісти в машину і замкнути двері. Після цього він пішов в сторону заправки і незабаром повернувся з каністрою бензину. З’ясувалося, що він витратив останні долари, щоб купити їй пальне.

Читайте також: 6-РІЧНУ ДІВЧИНКУ КAТYВAЛU, ПІДОЗРЮЮЧИ У ВІДЬМАЦТВІ

Кейт не змогла віддячити йому, оскільки не мала з собою готівки. Але вона повернулася на це місце пізніше і привезла чоловікові гроші за бензин, а також джемпер, рукавички, шапку і теплі шкарпетки.

Також Кейт давала Джонні кілька доларів при кожному візиті.

Дівчина побачила, в яких умовах існує Джонні, і була настільки зворушена вчинком незнайомця, що запустила на сервісі GoFundMe збір коштів для нього, написавши коротко цю історію.

В якості мети вона вказала суму в 10 тисяч доларів. Американка написала, що на ці гроші будуть сплачені перший і останній місяць оренди житла, куплена стерпна машина, а залишку суми вистачило б на витрати на кілька місяців.

Результати збору коштів перевершили всі її очікування – за 12 днів добрі люди перерахували на рахунок понад 128 тисяч доларів.

Джерело.

You cannot copy content of this page