fbpx
Суспільство
Дівчина 3 роки носила дреди, 5 днів їх розплутувала, а потім показала, як виглядають її волосся

Дреди в наш час користуються чималою популярністю серед молоді. Вони мають ряд переваг – прості в догляді і створюють їх власнику ефект левової гриви. Є тільки одне «але»: вони псують волосся.

Дреди, або, як їх ще називають, локи, являють собою особливий вид зачіски. При її створенні волосся спеціальним чином сплутують в окремі пасма.

Історія дредів йде корінням далеко в минуле, в часи африканських племен.

Однією з особливостей даної зачіски є те, що, якщо вам захочеться позбутися від дредів, найпростіше буде зрізати їх і потім постригтися під машинку.

Але є й інший спосіб, на який наважуються лише деякі, – спробувати розплутати пасма.

Американка на ім’я Белл Коулман носила дреди більше 3 років і, нарешті, захотіла змінити імідж. Перспектива стригтися налисо її не радувала, і дівчина зважилася на те, щоб локи розплутати.На всі процедури пішло багато часу – близько 5 днів, але сталося диво. Міс Коулман вдалося майже неможливе: вона повернула своєму волоссю нормальний вигляд.

За словами героїні, на те, щоб розплести одну пасмо, у неї йшов приблизно годину.

До такого тривалого процесу Белл підключила найближчих родичів – маму і бабусю. Спільними зусиллями трьох вдалося досягти результату – дредів більше не було.

Читайте також: Чому він шукає іншу: 5 порад, як будувати міцні і гармонійні відносини

Був і негативний момент: американка наважилася пристойного клок волосся.Це злякало її, але не занадто. Вона знала, до чого призводить довге носіння дредів і морально підготувалася до найгіршого. Але їй пощастило.

Оскільки кінці волосся були жахливо пересушеними, дівчина вирішила підстригтися. Сьогодні вона носить каре і дуже радіє своїй новій зачісці.

А вам Белл більше подобається з дредами чи зі звичайними волоссям?

facebook