fbpx
поради
Чому він шукає іншу: 5 порад, як будувати міцні і гармонійні відносини

Нерідко можна зіткнутися із застарілою точкою зору, що чоловіки потребують лише регулярного відмінного iнтuмi.

Варто зауважити, що не меншу потребу в iнтuмнux відносинах відчувають і жінки, а також те, що в постійних відносинах чоловіків цікавить зовсім не це.

Звичайно, iнтuмнa сторона взаємовідносин важлива, і її якість демонструє те, наскільки ці відносини гармонійні. За даними психологів, близько 80% розставань трапляються з-за cekcyaльнux розбіжностей і побутових негараздів у пари.

Але все ж, існують речі, на котрі чоловіки звертають більше уваги у відносинах, ніж iнтuм:

1. Не тільки довіряти, але і вірити

Чоловікові дуже важливо, щоб його жінка в нього вірила. Для чоловіка це означає, що жінка бачить в ньому кращого серед всіх інших, і що він здатний впоратися з будь-якими труднощами.

Заради жінки, яка в нього по-справжньому вірить, чоловік насправді готовий на все.

2. Особисті кордону

Будь-який чоловік завжди тяжіє до свободи у відносинах, принаймні, до ілюзії свободи. Це поясняє, чому вони не наважуються зробити жінці пропозицію руки і серця, уникають спільного життя.

Адже вони дуже бояться того, що їх особисті кордони будуть порушені, і чоловік опиниться під абсолютним контролем жінки.

Чоловіча половина населення цінує бачити поряд з собою самодостатню жінку, у якої є своє життя, захоплення і особистий простір.

3. Несподівані сюрпризи

Рутина стомлює будь-яку людину. Саме вона стає головним ворогом тривалих відносин.

Остигають почуття, пропадає інтерес, з’являється нудьга. Чоловіки мріють про відносини, в яких цього не буде.

Їх тягне спонтанність і несподіванка, вміння жінки дивувати і підігрівати інтерес. Такі відносини точно не будуть тягарем.

Читайте також: Чому я перестала допомагати людям. І Вам раджу!

4. Повага і розуміння

Як і будь-яка людина, чоловік може помилитися, прийняти невірне рішення або вчинити невірну дію.

Для нього вкрай важливо, щоб кохана жінка розуміла його, не стала докоряти, а надала необхідну у важкий момент підтримку.

5. Розмови

Жити разом – це не тільки надаватися любовним утіхам. Важливо, щоб вам і вашому партнерові було цікаво один з одним спілкуватися.

Спільні інтереси та спільні погляди на життя обє’днують, а спільні хобі і прагнення будуть завжди привносити в дозвілля іскорку інтересу.

Чоловікові важливо, щоб жінка поділяла його захоплення, цікавилася тим, що подобається йому, і могла підтримати будь-яку розмову.

facebook