fbpx
Україна
Днями відома астрологиня Ангеліна Вакуліна дала новий прогноз для України в загальному, і по містах окремо: Розлючені сусіди почнуть “віддавати”. В якому місті найнебезпечніше. Та коли в Криму “загуляє” гривня

Днями відома астрологиня Ангеліна Вакуліна дала новий прогноз для України в загальному, і по містах окремо: Розлючені сусіди почнуть віддавати. В якому місті найнебезпечніше. Та коли в Криму “загуляє” гривня.

Розлучені “сусіди” почнуть “віддавати” Україні. ЗСУ їх неабияк “притіснили”: в якому місті буде найгарячіше, – астрологиня Ангеліна Вакуліна, до прогнозів якої багато хто прислухається.

Астрологиня назвала місто України, яке окупанти будуть “гатити” через злість.

Гороскоп для України і прогноз по містах на найближчий час від астролога Ангеліни Вакуліної.

В останні дні українські військові пішли в потужний контрнаступ і звільняють території від окупантів. Як і припускали астрологи, восени буде загострення на фронті. За словами астролога Ангеліни Вакуліної, окупанти не залишать у спокої одне місто.

Саме його російські війська бомбитимуть досить довго.

“Харків залишається на першому місці за небезпекою та частим обстрілам. Ситуація в найближчі місяці не зміниться. Особливо постраждає інфраструктура в яку вкладено багато ресурсів, яка приносила гарний прибуток. Вогонь не припиниться. Сильно будуть лупити”, – сказала астролог.

Вакуліна також зазначає, що випадають нехороші карти для Кривого Рогу.

“Жителі Кривого Рогу у розгубленості. Окупанти будуть тримати в страху людей”, – попередила астролог.

Також фахівець попереджає не ігнорувати повітряні тривоги.

“Будуть ракетні удари. В Дніпрі теж неспокійно. Велика ймовірність прильотів, місцеві жителі горюють”, – сказала астролог.

Ангеліна Вакуліна також повідомила, що для Полтави випадають дуже нехороші карти.

“Дуже не сподобалося те, що побачила”, – повідомила астролог.

Якою буде ситуація в Енергодарі та на Запорізькій АЕС.

Як зазначає астролог, катaстрофи в Енергодарі не буде.

“Окупанти” будуть тиснути психологічно на людей. Війна навколо Запорізької АЕС триває”, – каже астролог.

Гороскоп для України

Нагадаємо, астролог Влад Росс заявляв, що війна з Росією не затягнеться на роки, і вже з серпня Україна почне здобувати перемоги. Більше того, капітуляція Росії не за горами.

Також, за словами астролога, повернення Криму під контроль України чекати залишилося недовго. За прогнозом Росса, вже через рік-два на півострові, який в 2014 році анексувала РФ, знову буде “гуляти” гривня.

Фото – скріншот з відео

You cannot copy content of this page