fbpx
Світ
До 24 лютого: на якій дистанції “головний” у Кремлі колись приймав світових лідерів за “золотим столом” (фото)

До 24 лютого: на якій дистанції “головний” у Кремлі колись приймав світових лідерів за “золотим столом”.

Сьогодні близький кремлівський диктатор не підпускає нікого.

Нещодавно дизайнер 6-метрового золотого столу Путіна, за яким президент росії зазвичай приймає світових лідерів, розповів про те, що він був створений 25 років тому і спростував чутки, що стіл спеціально придбали під час пандемії, щоб “головний” не турбувався, що хтось із його візаві зможе його чимось “нагородити”.

Під час нещодавньої зустрічі Путіна з Генеральним секретарем ООН Антоніу Гутеррішем усі знову звернули увагу на цей стіл і ту дистанцію, яка була між ними під час зустрічі.

А ось так раніше президент РФ зустрічався з іншими високопосадовцями. Фото зроблено в травні 2015 року, задовго до “24 лютого” і до пандемії коронавірусу. Путін зазнімкований у супроводі секретаря Ради безпеки Миколи Патрушева (другий праворуч) на зустрічі з вищими посадовими особами Бразилії, Індії, Китаю та ПАР у Кремлі.

А цей знімок було зроблено у січні 2022 року. На ньому “головний” на зустрічі із президентом Ірану Ебрагімом Раїсі. Він уже боявся оточуючих і намагався максимально дистанціюватись від них.

Все буде Україна!