fbpx
Україна
До +8: синоптики здивували українців різким похолоданням. Коли очікувати на повернення спеки

До +8: синоптики здивували українців різким похолоданням. Коли очікувати на повернення спеки

Упродовж тижня на території всієї України очікується суттєве похолодання. Подекуди нічна температура впаде до +8 градусів.

Проте ближче до вихідних 23-24 липня прогнозується підвищення температури. Про це повідомив кандидат географічних наук, синоптик Ігор Кібальчич.

Весь тиждень на території України переважатиме прохолодна погода, особливо у північних та східних областях країни. В окремі дні денна температура виявиться на 5-7 градусів нижче за кліматичну норму. Періодично йтимуть дощі різної інтенсивності, за винятком південних та західних областей, де очікується посуха.

У понеділок, 18 липня, невеликі, місцями помірні дощі пройдуть у північних областях та Луганській області. Вдень максимальні температури коливатимуться на рівні +22…+27, на півдні місцями до +29 градусів.

У вівторок, 19 липня, вночі опадів не очікується, вдень у північних областях та на Поліссі пройде невеликий дощ, місцями з грозою. Температура повітря вночі +12…+17; вдень +23…+28, на півдні до +30, у північній частині +16…+21

У середу, 20 липня, в Україні без опадів, лише у північних та східних областях пройдуть дощі, що супроводжуватимуться грозами. Температура повітря вночі буде +13…+18 градусів, вдень до +28. У південній та південно-західній частині України +29…+34, на півночі Лівобережжя +17…+22 градуси.

У четвер, 21 липня, дощі очікуються у північних областях та Харківщині. На решті території України буде сухо. Мінімальна температура вночі буде +12, максимальна вдень +28. У південних областях до 32 градусів спеки.

У п’ятницю, 22 липня, холодна погода з невеликими дощами утримається на півночі Лівобережжя України за рахунок близькості тилової частини циклону. У решті областей країни опадів не прогнозується. Температура повітря вночі 12-17 градусів тепла, вдень +23…+28. У південних та західних областях прогнозується спека до +32 градусів.

На вихідні, 23-24 липня, на всій території України очікується підвищення температури за рахунок надходження гарячої повітряної маси з південної Європи та країн Балканського півострова. Суттєвих опадів не очікується, а денна температура збільшиться до 28-33 градусів. При цьому у південних та західних областях очікується аномальна спека аж до +37.

Все буде Україна!

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua