fbpx

До нас “влітає” похолодання: синоптики спрогнозували, якої погоди чекати українцям на Великдень-2022

До нас “влітає” похолодання: синоптики спрогнозували, якої погоди чекати українцям на Великдень-2022

“Майже через два тижні, 24 квітня, в Україні припадає православний Великдень. Цього дня погода обіцяє бути не з приємних – прохолодна і не виключено, що з опадами”.

У 2022 році християни західного обряду відзначають Великдень 17 квітня, а східного – 24-го. Та в обох випадках синоптична картина не буде дуже “райдужна”.

За словами синоптиків, цього місяця погода в Україні буде мінливою і помірно холодною.

Якщо на початку квітня подекуди температура повітря підскочила до +18 °С удень, то вночі далі спостерігатимуться незначні приморозки.

Протягом місяця очікуються поодинокі дощі. А на період великодніх свят у країну й зовсім прийде похолодання, яке триватиме із 17 по 24 квітня.

Один із прогнозів говорить, що в неділю, 24 квітня, на Великдень за східним християнським обрядом очікується дощ. Температура повітря коливатиметься від +3 вночі до +10 °С вдень. Спостерігатиметься хмарність.

Що повідомляють народні синоптики

Синоптик Станіслав Щедрін прогнозує, що хвиля похолодання накриє Україну з 20-го числа й до кінця квітня. Вдень стовпчики термометрів покажуть близько +9… +15 °С, а вночі опускатимуться до +3… +5 °С. На сході в нічні години взагалі можливий мороз до -2 °С.

Народний синоптик Леонід Деркач додав, що ймовірність опадів після 20-х чисел квітня низька. За його словами, денна температура повітря буде комфортною, але вночі можливе її зниження в окремі дні, аж до заморозків.

Фото ілюстративне

You cannot copy content of this page