fbpx
Суспільство
До жінок і чоловіків різні підходи: як фармацевти обманюють покупців

Журналісти під час соціального експерименту влаштувалися в одній зі столичних аптек.

Знайшли в Інтернеті відкриту вакансію. Записалася на співбесіду в одну з аптек спального району Києва.

Співбесіда пройшло швидко, роботодавець не переживав за відсутність профільної освіти у майбутнього працівника. Джерело.

Почали вчити, як продати потрібні аптеці, а не покупцеві, ліки в перший же робочий день.

Завідуюча аптекою каже, що відразу треба радити ті препарати, які активно скрізь рекламують, щоб назви були знайомі. Жінка пояснила журналістці, що на клієнтів реклама діє безвідмовно.

Зелене світло для аптекаря включається тоді, коли покупець приходить в аптеку і просить дати “що-небудь від кашлю”. Тоді провізор може пропонувати покупцеві все, що завгодно. Але тиснути на клієнта потрібно обережно, щоб він не втік, так нічого і не купивши, попередила журналістку завідувачка аптеки.

За продаж конкретних ліків провізори отримують бонуси

За продаж конкретних ліків провізори отримують так звані бонуси.

Читайте також: Пенсіонерам пообіцяли тисячу в одні руки, але на всіх не вистачить

“Щоб заробити більше – треба продати більше. Втюхати нема за 20 грн, а втюхати за 240 грн. А щоб його прийняли, треба знати, як його продати”, – поділилися досвідом завідувачка аптеки з журналісткою.

Наприклад, до чоловіків і жінок в аптеці різний підхід. Чоловікові не треба довго розповідати про якість препарату, він дивиться тільки на ціну.

“Приносиш 3 мазі, по 50 грн., за 120 грн. і за 180 грн. і кажеш, що за 180 грн. – це виготовлення Німеччини, за 120 грн. – це Словенія. І ось є дешевше. І після слова” подешевше “вони його беруть “, – пояснила журналістці роботодавець.

Жінкам головне вчасно сказати, що препарат дорогий, але точно допоможе, додала завідувачка аптеки.

Якщо клієнт купує кілька препаратів – провізор спочатку розповідає про те, як приймати ліки. І тільки потім озвучує ціну. Інакше кажучи – позбавляє покупця можливості відмовитися, з’ясували журналісти.

Related Post

facebook