fbpx
Україна
Добрі знаки про настання миру від наших читачів, зібрані під публікаціями на нашій сторінці. Люди, ви неймовірні! Українці – найкращі і наймудріші. Все буде Україна! Сам Всесвіт і Природа за нас і нашу Перемогу!

Ми зібрали добрі знаки від наших читачів, які віщують про настання миру, під публікаціями на нашій сторінці. Люди, ви неймовірні!

Українці – найкращі і наймудріші. Все буде Україна! Сам Всесвіт і Природа за нас і нашу Перемогу!

***

Найкращий був знак, коли на параді в рф перекинувся танк, це дуже точний прогноз, що і Росія скоро також перекинеться, це все не просто так. Згадайте, як на Януковіча впали вінки на покладанні квітів, так і його так само вітром і здуло з Украіни, а танк – символіка російської сили, ця сила скоро впаде, це дуже обнадійливе знамення.

***

А на наш луг, що за парканом мого дому, цього року прилетіло 42 лелеки, внучка порахувала. Для мене Лелеки – це щось таке неймовірно Українське, я їх обожнюю. І вони прилетіли та навіть вже сіли на яйця, висиджують потомство. Бути миру в Україні.

***

У мене на черешні у саду цього року рано, години дві, і увечері теж зо дві години співає соловейко! Якби ви чули, яка то благодать, навіть інколи, слухаючи цю пташечку, забуваю на мить про війну! Ніколи раніше за двадцять років життя на цьому обійсті не було тут соловейка! Подумала, що це теж гарний знак! Думаю, що до швидкої перемоги! Дай, Боже, щоб усі ці гарні прикмети принесли Україні гарну звістку – МИ ПЕРЕМОГЛИ!

***

Я живу в Херсоне в пятиэтажке на пятом этаже уже 40 лет. И каждый год к нам селятся стрижки под крышу. И я очень хорошо за эти годы изучила их образ жизни – прилёт и отлет, время кормежки и появление птенцов. Прилетают они всегда до 1 мая. А улетают до 1 августа. И так каждый год. И этот год 30 апреля они уже кружили в небе. Себе не изменяют в любой ситуации.

***

В приметах что – то есть. Я помню перед событиями 2013-2014 годов у нас во дворе все время филин ухал,сосед сказал, это плохая примета.Так и получилось. А в феврале, перед войной, лунное гало все время было и кто-то сказал, что это к нападению врага, но плохо для нападающих. А в ночь с 24 февраля на 25, в первые сутки войны, на небе ангел был в Киеве, я думаю, это тоже к добру.

***

Мені сни сняться, ніби жінки багато дівчаток народжують. А дівчинка – це диво. Старі люди кажуть, перед війною завжди багато хлопчиків народжується.

***

А у нас як тiльки орел пролетiв, так i погнали вiд Харкова росіян. Коли маєш надiю, то бачиш прикмети i вiриш. Орел означає “закiнчення боротьби, перемога”. Хочеться i вiриться.

***

Я с Изюма. Мне часто сны вещие снятся. Не так давно приснился летящий самолёт с российским горящим флагом. Именно флаг горел… Самолёт пролетел над нами и упал… Уверена, что сон вещий, как никогда…

***

В тому році з багатьох посаджених мною троянд дві штуки були під питанням, чи вижили весною. Підсапую в надії, що побачу зелений пагін в землі рослина розломалась навпіл. Моєму здивуванню не було меж коли я побачила назву троянди “Олександр Пушкін”. Рослину шкода дуже. А от росіян – ні. Я навіть вголос так і сказала – це їм кінець! Рахую, це дуже добрий знак!

Слава Україні і ЗСУ!

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, з відкритих джерел.