fbpx

Дочка пішла до свого батька. Він забороняв їй спілкуватися зі мною, дав їй вибір «я чи вона». Алінка вибрала батька, адже на його боці були гроші, зв’язки у модельному агентстві

Почала зустрічатися із хлопцем на першому курсі медичного інституту. Навчалися у різних групах. Закінчивши навчання, ми одружилися.

Я влаштувалася в дитячу поліклініку, тільки чоловік був дуже гордий і не хотів працювати в нашій районній лікарні.

Через деякий час чоловік разом зі своїм другом відкрив автомайстерню. Спершу бізнес йшов не так добре, як хотілося б, але згодом усе вийшло і у них під контролем було кілька майстерень.

Чомусь мій чоловік усі гроші вкладав тільки у бізнес і лише після народження доньки, він почав частіше з’являтися вдома, купувати в будинок меблі та багато різного для доньки.

Щастя та гордість мене переповнювали. Дочка підросла і пішла до школи, а мені вже настав час виходити на роботу.

Чоловік категорично був проти! На його думку, «грошей мало не буває». «Ти не маєш працювати за гроші в цій дірі!»

Мені подобалася моя робота та лікувати дітей. Я не здалася, але ціна цього рішення наш шлюб. Ми розійшлися.

Він пішов до іншої і в них уже народився син, дочку в суді відбити було дуже важко, бо колишній чоловік завдяки своїм грошам хотів виграти, але вона донька таки залишилася зі мною.

У мене були залицяльники, можливість одружитися… Але дочка не хотіла бачити «сторонніх» чоловіків у будинку. Говорила, шо піде з дому!

І пішла. Пішла до свого батька. Він забороняв їй спілкуватися зі мною, дав їй вибір «я чи вона».

Дочка обрала батька, адже на його боці були гроші, зв’язки у модельному агентстві.

Я розумію, що це все для її світлого майбутнього, але мені дуже не приємно, що я не можу бачити свою дочку. Сиджу одна в порожній квартирі, вся заплакана та виснажена, сподіваючись, що дочка незабаром вийде зі мною на контакт.

Фото ілюстративне, спеціально для ibilingua.

You cannot copy content of this page