fbpx
життєві історії
Дoчцi було 8-9 років, кoли вона привeла в будинок нещасну дівчинку 3-х років

Скільки таких дітлахів, які живуть в неблагополучних сім’ях! Хочеться, щоб у кожного такого дитини життя склалося щасливо, щоб був такий щасливий випадок, і не один. У мене в житті був випадок. Джерело

Дочці було років 8-9, коли вона привела до нас додому дівчинку років 3-х. Брудну, холодну і голодну. Я її викуповувала в ванні, вона так раділа волі, піні, іграшок!

Потім нагодували і переодягли в нашу одяг, з якої виросла дочка. Я подзвонила в міліцію , повідомила, що у нас вдома знаходиться чужий дитина. Я боялася, що її шукають і можуть звинуватити нас у викраденні.

Заспокоювало те, що дівчинка з сусіднього будинку. Нам було велено відвести її додому, що ми і зробили.

Це було літо, час близько 22-ї години. Моя дочка показала під’їзд, в якому жила дівчинка. Ми піднімалися на потрібний поверх пішки.

Як тільки дівчинка зрозуміла, куди ми йдемо, її личко спотворила гримаса відчаю і болю, вона кинулася вниз по сходах. Ми, звичайно, її спіймали і привели до квартири.

Читайте також: – Мамо, дай цукерку! – Скільки солодощів можна давати дітям без шкоди для здоров’я? І які солодощі з магазину можна давати

Двері облізла, там, де повинен бути замок, сяяла діра. Ми увійшли. У передпокої було темно, на кухні, під помаранчевим від тютюнової смоли, тьмяно світила лампочка Ілліча.

На табуретці сидів піддатий молодий мужик, батько дівчинки. Зустрів він її не груба, що трохи нас заспокоїло, але без стурбованості, що було дивно – годину-то пізній і люди з дитиною без вашого дозволу. Вона пішла до нього, наразилася на коліна.

Було боляче дивитися на убогу обстановку і дитячі сльози безнадійності. Потім я намагалася дізнатися про цю сім’ю.

У міліції сказали, що сім’я багатодітна і п’є, що знають їх, як неблагополучних. Здається, що батьків пізніше позбавили прав і дітей прибудували.

Тільки ось кого і куди мені невідомо.

А цю дівчинку я буду пам’ятати завжди. Шкодую зараз, що не намагалася забрати собі в сім’ю.

Звали її Аня Миколаєва. Зараз їй повинно бути близько 31-32-х років. Щастя їй і всім зі схожою долею.

facebook