fbpx

Догляд за собою: як тримати себе в формі восени

З падінням температури падає і наша мотивація займатися собою. Є кілька способів залишатися у відмінній формі восени.

Отже, існує кілька порад, які допоможуть тобі в осінню пору тримати себе в тонусі.

  • Тривалі прогулянки

Осінь – ідеальний сезон, щоб насолодитися відпочинком на свіжому повітрі. Швидше за все в твоєму місті є незвідані тобою маршрути, місця з чудовими пейзажами або просто улюблені точки.

Читайте також: НАЙКОРИСНІШИЙ ДЕСЕРТ ДЛЯ ЗДОРОВ’Я СЕРЦЯ: НАЗВАЛИ ЛІКАРІ

Так що не відмовляй собі в задоволенні пройтися – це відмінний спосіб тренування без зусиль.

  • Робота на городі

Якщо у тебе чи твоїх родичів є город, то можеш випробувати себе на міцність в цій області. Хоч ця робота дуже трудомістка і важка, але результат – сотні спалених калорій і зібраний урожай.

  • Пляжні розваги

Нехай пляж і асоціюється виключно з літнім сезоном, але його переваги можна оцінити і восени. Прогулянка в швидкому темпі, біг по спорожнілому від пляжників на березі – це тільки частина активності, які ти можеш дозволити собі на початку осені.

  • Велоподорож

Любителям велосипедів точно сподобається ця ідея. Ти можеш використовувати свого двоколісного друга і для того, щоб дістатися до роботи, і для того, щоб вивчити нові маршрути вихідного дня. Велосипед – це відмінне тренування, яка допоможе зміцнити тіло і виробити витривалість.

  • Новий фітнес-клас

Багато спортзали пропонують безкоштовні заняття на початку нового сезону. Використовуй це як можливість поекспериментувати з різними видами активності, з якими раніше не стикалася.

Ти точно нічого не втратиш, зате, можливо, знайдеш той тип занять, який доведеться тобі до душі.

Джерело.

You cannot copy content of this page