fbpx

Долар в Україні впав

Національний банк зміцнив гривню до американської валюти, але послабив до євро. На 13 липня, Національний банк України (НБУ) встановив такі курси основних іноземних валют до гривні:

1 долар США – 25,91 грн;
1 євро – 29,66 грн;
10 російських рублів – 4,27 грн.

Таким чином, курс долара, порівняно зі вчорашніми значеннями, знизився ще на шість копійок. Таким чином, долар залишився нижче психологічної позначки в 26 грн, проте так низько курс долара в Україні не знижувався з середини грудня 2016 року.

Курс євро зріс на чотири копійки. Курс рубля практично не змінився.

Читайте також: ДРУЖИНА ЛЕЩЕНКА ВІДЗНАЧИЛАСЬ НЕОБЕРЕЖНОЮ ЗАЯВОЮ, ЩО МОЖЕ НАШКОДИТИ

У середу, 12 липня, курс долара на міжбанківському валютному ринку впав на чотири копійки в продажу і в покупці, торги завершилися котируваннями 25,9-25,91 грн/дол. Євро вчора на міжбанку торгувався на рівні 29,55-29,57 грн. Сьогоднішні торги ще не почалися.

За прогнозами аналітиків, курс долара на готівковому ринку в липні може перебувати в діапазоні 26-26,75 грн. У разі зростання девальваційних настроїв і зовнішніх негативних чинників, може досягти 27,2 грн.

Експерти впевнені, що зниження курсу долара – сезонна тенденція, але “зелений”, за їхніми прогнозами, може ще трохи впасти.

Джерело.

You cannot copy content of this page