fbpx
Світ
Дорогого коштує: на знак підтримки і солідарності Україні Ален Делон у Парижі прочитав поезію Шевченка. Делон знову вийшов у світ заради України

Дорогого коштує: на знак підтримки і солідарності Україні актор зі світовим ім’ям Ален Делон у Парижі прочитав поезію Тараса Шевченка.

Зокрема, французький актор Ален Делон взяв участь у проекті солідарності з Україною спільно з журналістською командою Cyril Viguier. Зірка світового кінематографу прочитав поезію українського поета Тараса Шевченка. Захід відбувся у Парижі.

Про це повідомляється 18 липня на сторінці у Facebook посольства України у Франції.

“Радіємо, що стали свідками цього історичного запису в Парижі. Незабаром широка громадськість у Франції і далеко за її межами побачить результати цієї франко-української культурної колаборації. Дякую Алену Делону за такий потужний жест солідарності з Україною”, – йдеться у повідомленні.

У посольстві додали, що раді бачити актора у Культурному центрі України у Франції, який свого часу був його паризькою резиденцією.

Варто підкреслити, що востаннє Ален Делон з’являвся на публіці восени 2021 року на прощанні зі своїм колегою Жаном-Полем Бельмондо. Його тоді супроводжував син, а сам актор пересувався, спираючись на палицю.

І ось заради нашої країни Делон знову вийшов у світ.

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, з відкритих джерел, Фейсбук посольства України у Франції.