fbpx
Світ
Досить цинічна заява Трампа про події в Україні і його особисте пояснення діям кремлівського очільника Путіна: “Мали б країну, а війни можна було уникнути”

Досить цинічна заява експрезидента США Трампа про події в Україні і його особисте пояснення діям кремлівського очільника Путіна.

Зокрема, Дональд Трамп заявив, що Україна повинна була піти на поступки Росії.

Він переконаний, що якщо б українці відмовились від Криму та НАТО, то “мали б країну, а війни можна було уникнути”.

Про це Трамп заявив в ефірі подкасту The Clay Travis & Buck Sexton Show. пише “1+1”.

Тобто, Трамп вважає, що якби Україна визнала Крим російським та відмовилась би від вступу від НАТО, то вторгнення РФ в україну можна було уникнути.

– Путін не зміг би напасти на Україну, якби був я. Він би цього не зробив. Щонайменше вони мали б укласти угоду. Вони могли б відмовитися від Криму. Могли б щось зробити з НАТО: “Гаразд, ми не будемо приєднуватися до НАТО”, і мали б країну, бо, я вважаю, Путін хотів укласти угоду. А тепер я не думаю, що Путін хоче укладати угоду. Я думаю, що укласти угоду набагато важче. Він все в Україні бомбить. Ну тобто він захопить там усе. І вкрай, вкрай сумно дивитися, що відбувається з Україною. Дуже, дуже сумно, – висловив свою думку Трамп.

Експрезидент США Трамп зазначив, що Путін стягнув на кордон з Україною 200 тисяч військових, щоб нібито “домовитись”.

– Путін перекинув 200 тисяч військових до кордону для переговорів, і він не зміг укласти угоду- і тепер я не впевнений, що ви вже можете легко укласти угоду, – додав Трамп.

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, з відкритих джерел.

You cannot copy content of this page