fbpx
Україна
“Доведеться зіткнутися з чимось новим”: одна з кращих астроекспертів України розсекретила “чорні” замисли “головного” в росії

“Доведеться зіткнутися з чимось новим”: одна з кращих астроекспертів України розсекретила “чорні” замисли “головного” в росії

Найімовірніше, “головний” шукає вихід “зіскочити” з війни в Україні!, – астроексперт.

Астрологиня Наталія Нестеренко повідомила у своєму зверненні до українців, що друга половина осені 2022 року буде вкрай небезпечною. У цей період будуть йти важкі бої за звільнення українських територій. Також нам усім доведеться зіткнутися з чимось новим, невідомим для нас!

При цьому експертка одразу ж наголосила і навіть трішки потішила українців, натякнувши, що всі спроби “головного” знищити нашу Батьківщину обернуться найгіршим для нього і його країни.

“Путінський режим, продовжуючи зазнавати поразки за поразкою, буде готовий зробити максимально радикальні дії і вчинки, піти на крайні дії в надії завершити те, що було розпочато в лютому. У відповідь на ці спроби Росія зіткнеться з такою реакцією, яка спричинить найгірші для неї наслідки”, – наголосила Нестеренко.

Експертка додала, що “він” може використати “червону кнопку”, але такий варіант малоймовірний. За її словами, ключові події відбудуться взимку. У лютому 2023 року окуповані території мають великі шанси повернутися під контроль України.

Бережіть себе, своїх рідних і Україну!

Фото ілюстративне спеціально для ibilingua

You cannot copy content of this page