fbpx
Світ
“Дрімучий ліс! Вона у Львові!”: Після візиту Анджеліни Джолі до міста Лева, ми дізналися, що в росії заборонено в заголовках писати “Україна”

“Дрімучий ліс! Вона у Львові!”: Після візиту Анджеліни Джолі до міста Лева, ми дізналися, що в росії заборонено в заголовках писати “Україна”

“На Росії заборонили слово Україна?” Журнал Elle Russia оскандалився статтею про Джолі у Львові

Російський глянець Elle Russia потрапив у неприємну ситуацію, обравши сумнівний заголовок для статті про візит голлівудської акторки та посла ООН Анджеліни Джолі до Львова. Редактори, ймовірно, побоялися назви міста Лева, тому написали, що зірка вирішила випити каву “десь поблизу” Росії.

Окрім цього, в матеріалі йшлося про те, що нібито українська влада хотіла зберегти в таємниці приїзд акторки, проте “горнятко кави” зруйнувало їхні плани. Прочитавши статтю, українці в Facebook видання припустили, що редакторам заборонили використовувати слово “Україна”.

Автори не вказали в заголовку, куди саме приїхала знаменитість, проте цю інформацію все ж додали в текст новини.

“Анджеліна Джолі з рюкзаком та у тренувальних штанах замовляє каву десь поблизу. Актриса приїхала до Східної Європи зі спеціальною місією ООН”, – написали вони.

Варто додати, що офіційний представник ООН Метт Солтмарш раніше заявив: “Анджеліна Джолі приїхала в Україну з особистої ініціативи, і Організація Об’єднаних Націй не має жодного стосунку до цього візиту”.

Однак редактори Elle Russia написали, що зірка не просто приїхала поспілкуватися з біженцями, волонтерами та постраждалими, а мала на меті таємний візит.

За версією авторів, зірку видав похід до кав’ярні, де вона потрапила на очі містянам і цим “розсекретила” себе.

Українців розсмішив страх російських журналістів перед словом “Україна” в заголовку, тому вони висловили своє невдоволення в коментарях.

“А що так – у Східну Європу? На Росії заборонили слово Україна?” “Львів. Україна. Не дякуйте”, “Майстри заголовків. Така секретна місія, що ви навіть країну не вказали”, “Серйозно? Слова Україна, Львів вже теж заборонили?” “Навіть язик не повертається вимовити слово Україна”, – йдеться в повідомленнях.

 

Все буде Україна!

Фото – скріншот з відео