fbpx
Україна
Дружина міністра оборони України Олексія Резнікова Юлія Зорій розповіла, які подарунки отримує від чоловіка під час війни і пояснила, навіщо це робить публічно: “Це не про гроші”

Дружина міністра оборони України розповіла, які подарунки отримує від чоловіка під час війни і пояснила, навіщо це робить публічно.

Дружина міністра оборони України Олексія Резнікова, українська ведуча Юлія Зорій в інтерв’ю, яке 1 липня опубліковано на сайті ICTV, заявила, що чоловік навіть під час війни знаходить можливість передати їй улюблені квіти.

– Де б я не була, Олексій завжди знаходить можливість передати мої улюблені квіти – тюльпани або півонії, – розповіла Зорій. – І це не про гроші чи зв’язки, а про бажання зробити приємне, нагадати, що він завжди поруч, дати надію, що це пекло колись закінчиться і ми спробуємо жити далі по-новому. Ці букети для мене – як ковток свіжого повітря та віра в те, що життя та кохання обов’язково переможуть.

Юлія Зорій та Олексій Резніков одружилися влітку 2020 року.

А 4 листопада 2021 року Резнікова було призначено міністром оборони України. До цього він обіймав посаду віце-прем’єр-міністра – міністра з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій.

Юлія Зорій після нападу РФ на Україну працює консультантом на гарячій лінії – вона надає психологічну допомогу українцям. Дружина міністра оборони україни поділилася, що її чоловік працює сім днів на тиждень без вихідних.

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, з відкритих джерел.