fbpx

Дружина Віктора Павліка Катерина Реп’яхова з мамою та маленьким сином покинула Україну: у якій Країні вирішила зупинитися блогерка, та як далась їй дорога (фото)

Дружина Віктора Павліка Катерина Реп’яхова з мамою та маленьким сином покинула Україну: у якій Країні вирішила зупинитися блогерка, та як далась їй дорога.

Блогерка Катерина Реп’яхова з мамою та маленьким сином покинула Україну. Зараз вони перебувають у Німеччині. Для того, щоб доїхати туди, довелося подолати три країни: Угорщину, Словаччину та Чехію.

Зіркова матуся після початку війни перейшла на українську мову, тому тепер веде блог українською. Катерина розповіла, як добиралася з України в Німеччину.

Шлях Катерини Реп’яхової в Німеччину

Дружина Павліка з мамою та сином перетнула український кордон на КПП “Лужанка”. Півтори години вони стояли в черзі до кордону і півтори години вже всередині української і угорської митниць.

Серед документів перевіряли: техпаспорт на автомобіль, закордонні паспорти (але можна й без них), свідоцтво про народження сина (оскільки у них різні прізвища). Також Катерину питали, чи знає батько, що вона вивозить сина. На угорському паспортному контролі ще попросили водійські права. А страхування машини зараз не потрібне.

Зупинка в Словаччині

На ночівлю зупинялися під Братиславою, в готелі при дорозі.

COVID-сертифікати ніхто не перевіряв.

Зупинка в Чехії

Проїжджаючи Прагу, Катерина зупинилася в центрі міста, де трішки погуляла з сином і мамою.

Автомобіль залишили на стоянці торговельного центру.

Приїзд до Німеччини

Другу ніч провели в готелі біля Дрездену. Там вже попросили показати COVID-сертифікати.

Зараз Катерина з рідними перебуває в Ганновері. Там вони залишать машину й полетять далі. Куди саме наразі не розсекречує.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений Катя Павлік (Репяхова) (@repyahovakate)

Все буде Україна!

You cannot copy content of this page