fbpx
Цікаве
Друзі, будь ласка, не псуйте мені життя! 6 типів “друзів”, яких краще спекатися.

Є 6 типів друзів, яких потрібно викреслювати зі свого життя.

Друг, який не докладає зусиль

Дружба потребує праці обох людей. Інакше це — гра в одні ворота. Справжній друг завжди зробить все можливе для вашого щастя і радості. Якщо серед ваших друзів є такі — спробуйте проводити з ними менше часу. Може, вони зрозуміють токсичність своєї поведінки та захочуть змінитися. Але якщо ви почуєте на свою адресу закиди — значить, це не справжня дружба.

Енергетичний вампір

У вас є друг, який завжди залишає вас в песимістичному настрої? І спілкуватися з ним — це величезне поле зорати?

Ці люди люблять говорити про свої проблеми та заражають негативом інших. І якщо між вами є близькі стосунки, значить варто вказати людині на її поведінку.

Хисткий

Помилкові обіцянки, запізнення і ненадійність — це не милі примхи або риси характеру. Така людина не поважає ваш час, що говорить про те, що вона не поважає вас.

Крім того, це може підірвати вашу самооцінку. Якщо в друга з’явилась звичка ставити ваші пріоритети на останнє місце, варто повідомити, що ця поведінка для вас неприємна.

Нерозважливий

У деяких людей є звичка брати участь в диких пригодах на регулярній основі і втягувати в це друзів.

Немає нічого поганого в тому, щоб повеселитися, але емоційно стабільні, відповідальні дорослі зазвичай заводять собі подібних друзів. А нерозумна поведінка — це доля підлітків.

Шукач уваги

Драма цікава тільки в невеликих кількостях. Це стосується і людей, які люблять роздувати трагедію буквально з усього. Інакше ви ризикуєте все життя пробути в якості людини, яка те й робить, що витирає сльози іншим.

Читайте також: ДУЖЕ КОРИСНО ДОДАВАТИ В ЧАЙ, КАВУ, УЗВАР, ПРОСТО ГРИЗТИ. ОСОБЛИВО АКТУАЛЬНИЙ ЦЕЙ СМАКОЛИК ЗАРАЗ, У ХОЛОДИ. ПРИГОТУВАТИ ВЛАСНОРУЧ ЦУКРОВІ ІМБИРНІ ПЛАСТІВЦІ ЗОВСІМ НЕ ВАЖКО! САМА ГОТУЮ ВСЮ ОСІНЬ-ЗИМУ – І ХВОРІЄМО НАБАГАТО РІДШЕ!

Конкурент

Невелика конкуренція корисна, але деякі люди доводять її до крайності. Крім того, конкуренція часто породжує заздрість, яка недоречна при дружбі.

Якщо ваш друг конкурує з вами, будьте готові до того, що він буде перебивати вас і постійно хвалитися своїми досягненнями.

А ви згодні?..

Джерело

facebook