fbpx
Суспільство
Дуже похвальне рішення! Екологи в захваті: перша леді Олена Зеленська відмовилася від… одягу.

Олена Зеленська зважилася на важливий крок, який оцінять всі світові екологи та зоозахисники.

Перша леді України повністю відмовилася від будь-яких натуральних хутряних виробів. Таким чином головна жінка в країні показала гідний приклад екологічного споживання, якому повинні наслідувати багато представниць слабкої статі.

Перша леді України Олена Зеленська є прикладом для наслідування для багатьох представниць прекрасної статі в нашій країні.

Крім того, за її стилем і смаковими уподобаннями стежать практично всі жителі України, адже вона разом зі своїм чоловіком президентом України Володимиром Зеленським відвідує найважливіші заходи і зовнішньополітичні зустрічі.

Саме тому Олена Зеленська прийняла дуже важливе рішення і відмовила собі в одній з найприємніших розкошів, пише видання elle.

Про рішення Олени Зеленської стало відомо завдяки повідомленню засновника руху UAnimals Олександра Тодорчука в соціальній мережі Facebook.

Відомо, що від використання натурального хутра відмовилися також і багато публічних особи у всьому світі, але в історії нашої країни це сталося вперше.

“Це просто чудова новина! Можна по-різному ставитися до президента його дружини, але на такому рівні маємо перший прецедент в історії України. Хутро зникає з подіумів, модних вітрин, а тепер і офіційних прийомів”, – написав Олександр Тодорчук.

Відомо, що модна індустрія завдає непоправної шкоди екології планети. Тільки заради однієї модної шубки може загинути кілька десятків хутрових звірів. Крім того, тенденції швидко змінюються і трендова колись річ просто викидається на смітник. Тому зараз у всьому світі відкритий курс на еко-виробництво і еко-дизайн, в якому немає місця шкоді природи. Тому рішення Олени Зеленської дуже похвальне!

Читайте також: ЛЬОШКА… ЯК? ГОЛОВА ЗАКРУТИЛАСЯ! ВІН СТАВ ЩЕ ГАРНІШИМ. МИ СИДІЛИ ЗА ОКРЕМИМ СТОЛОМ, НЕ ВІДРИВАЮЧИ ОЧЕЙ ОДИН ВІД ОДНОГО, І Я ЗАПИТАЛА: «ЧОМУ ТИ ПРОПАВ?». ВИЯВИЛОСЯ, ЙОМУ ПОВІДОМИЛИ, ЩО Я ЙОГО НЕ ЧЕКАЮ. ПОТІМ БУЛО НІМЕ МОВЧАННЯ… ЦЯ КОРОТКА МИТЬ ПОВЕРНУЛА МЕНЕ В ТОЙ ЧАС, КОЛИ Я, ШКОЛЯРКА, РУКА ОБ РУКУ КРОКУЮ ЗІ СВОЇМ КОХАНИМ, І ВСЕ ЖИТТЯ ЩЕ ПОПЕРЕДУ. МИ ОБМІНЯЛИСЯ КОНТАКТАМИ І ПОПРОЩАЛИСЯ.

Заголовок, текст, головне фото відредаговані творчим колективом видання Ibilingua.com.

Фото – з відкритих джерел.

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

You cannot copy content of this page