fbpx
Цікаве
Дуже важливо, як ви проживете перші дні нового року, від цього залежить, як пройде весь ваш рік. Тому прислухайтеся до цих важливих порад і прикмет! Є речі, які в жодному разі не можна робити на початку року, а дещо зробити просто необхідно.

Народна мудрість говорить, що від того, як ви зустрінете Новий рік, залежить, чи буде цей рік милостивим або сумним. Прислухайтеся до новорічних народних прикмет і порад, і тоді в новому році біда обійде вас стороною.

На Новий рік або в перший його постукайте сокирою по порогу і скажіть: «Життя, здоров’я, хліб».

Вважається добрим знаком, якщо першими в новий рік в ваш будинок зайдуть відразу двоє людей: це означає, що нічого поганого в цей рік у вас не трапиться.

Хто мріє довго не старіти, повинен в перший день нового року принести в будинок таз чистого снігу, розтопити його і вмиватися цією водою зі словами: «Вода з неба все виправить. І мені, рабі Божій (ім’я), краси на біло личко додасть. В ім’я Отця і Сина і Святого Духа. Амінь».

У перший день нового року потрібно стежити, щоб ніхто чужий не те що не приліг на вашу подружнє ліжко, але навіть і не присів, в іншому випадку ваш чоловік зрадить вам в новому році.

Якщо 1 січня високосного року народжується двійня, потрібно роздати сорок милостинь, в іншому випадку доля однієї дитини може бути нещасливою.

Танцюючий в будинку після січня комар – до втрати спокою в сім’ї. Щоб цього уникнути, потрібно вбити його і сказати: «Хто скакав, той на себе і забрав. Амінь».

Кажуть, що посуд б’ється на щастя, але, на жаль, тільки не за новорічним столом. Якщо ви або ваші гості розбили в новорічну ніч посуд, не потрібно його як зазвичай викидати на смітник, в цей раз вам доведеться черепки закопати, інакше у вашому домі весь рік будуть скандали.

У перший день нового року в родині всі говорили, не підвищуючи голосу, щоб в новому році не було сварок і скандалів. Бажали один одному здоров’я і молилися Богу, адже як рік починається, таким він і буде.

Якщо 1 січня знайти на кладовищі три безіменні могили і на кожній з них, поклонившись, сказати: «Як твого імені, роду-племені люди не знають, так щоб і я злиднів цілий рік не знала!» – то майбутній рік буде заможним.

Зав’яжіть у другий день нового року на рушнику вузлик на щастя зі словами: «як я цей вузол легко зав’язала, так щоб і всі мої задуми легко справдилися».

Киньте 2 січня жменю насіння птахам і скажіть: «Я вас, птахи, годую. А мене Бог погодує. В ім’я Отця і Сина і Святого Духа. Амінь». Хто так зробить, тому Бог не дасть випробувати голоду ні потреби.

Якщо 2 січня чоловік позичить гроші (навіть зовсім небагато), то жити він буде в нужді.

Під день 4 січня зазвичай сняться сни, які передвіщають біду. Щоб відігнати погану ознаку, прочитайте до того, як будете вмиватися, спеціальний замову: «Ніч прийшла, ніч пішла. Так і ти, худий сон, піди. В ім’я Отця і Сина і Святого Духа. Амінь».

Вважається, що люди, народжені 2 січня, будуть двічі в своєму житті одружитися.

У третій день нового року не займають грошей тому, хто має таке ж ім’я. як у вас. В іншому випадку ви віддасте свою удачу.

У третій день нового року уникайте побажання здоров’я – все, що ви скажете, здійсниться навпаки. (За матеріалами)

У вас болять ноги? Купіть в третій день нового року шкарпетки з білої шерсті і не беріть з покупки здачі. Той, хто продає шкарпетки, не повинен бути молодше вас. Куплені сьогодні шкарпетки допоможуть вам у вашій біді – ваші ноги перестануть хворіти.

Хто 3 січня об поріг запнется, цей будинок назавжди залишить.

Відрізав волосся в третій день нового року – густоту волосся втратиш.

Всі заподіяні вами 3 січня гріхи перейдуть як борг вашим дітям. Тож не обіцяйте сьогодні нічого і не кляніться, інакше все, що задумали, виявиться порожнім.

Не слід 3 січня підглядати в шпарку або замкову щілину, інакше будуть боліти очі, і підслуховувати – це загрожує втратою слуху.

У п’ятий день нового року не роблять хірургічних операцій. Якщо є можливість, краще перенести операцію на інший день. Сьогодні не слід віддавати борги, в іншому випадку вам доведеться позичати гроші ще не раз.

Будьте обережні 5 січня з гострими предметами. Якщо порізатися, то рана дуже довго не заживе.

П’ятого січня читайте Біблію і моліться Богородиці, звеличуючи Її діяння. Наведіть чистоту в будинку і у дворі, готуючись до дня народження Спасителя світу.

Той, хто народився 5 січня після заходу сонця, обов’язково вийде з усіх життєвих колотнеч переможцем. Той, хто підшив собі поділ в цей день, вкоротить собі життя на добу.

Читайте також: ВАЛЯ НАПИСАЛА ЛИСТА ДІДУ МОРОЗУ У 5 РОКІВ. ЦЕ БУЛО В ДИТБУДИНКУ. ВОНА ПОПРОХАЛА ЧАРІВНИКА, ЩОБ ЇЇ ЗНАЙШЛА МАМА. СПРАВЖНЯ, КОЛИ-НЕ БУДЬ… У 25 ВАЛЯ ВИЙШЛА ПЕРШОГО РАНКУ НОВОГО РОКУ НА КУХНЮ, ДЕ ВЖЕ ДЗВЕНІВ ГОРНЯТКАМИ ЧОЛОВІК ДЕНИС, І ПОБАЧИЛА ЗА СТОЛОМ НЕЗНАЙОМУ ЖІНКУ.