fbpx
Україна
Два тижні тому відома мольфарка Ольга з Буковини озвучила новий прогноз про долю України. Передбачення жінки, яка свій дар успадкувала від діда й матері, говорить: до 2050-го року у бідній українській родині народиться хлопчик. Розпадеться і залишиться горстка землі. “Так і чую: їм не потрібні твої Чернівці, їм потрібен Схід і Південь, багацтво. Питаю:”

Два тижні тому відома мольфарка Ольга з Буковини озвучила новий прогноз про долю України.

Передбачення жінки, яка свій дар успадкувала від діда й матері, говорить: до 2050-го року у бідній українській родині народиться хлопчик.

Ця дитина має пославити весь світ і всю Україну, вважає карпатська провидиця, що зцілює людей лише молитвами, переданими їй від дідуся й матері-знахарки.

Росія розпадеться і залишиться горстка землі, як у Біблії написано, говорить пані Ольга журналістам.

Нинішні події, згадує жінка, являлися до неї у страшних снах: вибухи, пожежі, жертви.

Вона говорить, що у снах чує назви міст: Одеса, Херсон, Чернігів…

«Так і чую: їм не потрібні твої Чернівці, їм потрібен Схід і Південь, багацтво. Питаю: а хіба наша Буковина не багата? Е ні. тут близько Румунія і це їх лякає»

Як окупанти будуть відступати, у нас будуть втрати, але не великі.

Які шанси на перемогу?

Нашій владі, щоб перемогти, треба більше порядку. Щоб не розтягали-не розкрадали, тоді переможуть.

Треба бути згуртованими й зібраними. А не тягти ковдру кожне на себе. Не можна розслаблятися. Люди стомилися і розчаровуються. Наш президент молодий ще, але він багато може, от тільки треба самому думати, а не слухати підказок і чужою думкою жити. Багато народу хоче управляти ним і нашою країною.

Я бачу уві сні, як велика вода – океан чи море – допоможуть нам. Бачу вирішальну допомогу від білого чоловіка.

Тієї ж допомоги, що нам дають зараз, це уже мало, бо ми босі й простоволосі. Ніхто не готувався до вторгнення, хоча почалося все 8 років тому.

Який кінець рф?

Якщо інші держави вступлять у протистояння, тоді росія розпадеться і залишиться горстка землі, як у Біблії сказано. Решта розбереться іншими державами.

Майже всі країни будуть зачеплені хоч трохи. Залишаться осторонь тільки малі держави.

Після всіх цих війн будуть дуже цінити люди мир і життя на Землі, яке ми не цінуємо зараз. Але само воно – найвищий Божий дар. І буде життя ще коротше у людей.

Месія.

До 2050-го року у бідній українській родині народиться хлопчик. Ця дитина має пославити весь світ і всю Україну, він буде наче Христос. Пославить своєю мудрістю і мирним життям. Він буде зватися українським святковим ім’ям, бо народиться влітку на великий день – я бачила багато квітів.

Як говорять за Путіна, що він диявольська душа, що в несе хрест чорної сили, так цей русявий хлопчик буде дуже світлим, самою добротою.

Президента рф чекає, за словами пані Ольги, сумний кінець. Хоч він має надію здобути велику славу, але слави не буде, буде лиш ганьба. І одразу ніхто не знатимете, що його вже нема, якийсь час всі ще думатимуть, що він живий. Він не людина, хоч і народився від жінки.

Кінця світу не буде. Пророки його бачили, але це війни. Святиня і Бог не допустять нищення Землі.

Колонізація інших планет теж, гадаю, буде. Але тоді це вже будуть зовсім інші люди і інші мудрості. Коли я тільки почала читати молитви, пішла якось по сіно і заснула під копицею. І мені наснилося, що прийшли люди, невисокі, в одежах, схожих на місяць, з рожевою шкірою. Вони мені сказали, що вони з іншої планети. Запросили з собою, але я відмовилася.

Я бачу віщі сни, які збуваються. Я знаю, що за нами з висоти спостерігають.

Коли все закінчиться для України?

Якщо війна не закінчиться до 28 грудня цього року. Вони триватиме 3 або 5 років, буде багато мирних втрат, але перемога буде за Україною.

Україна стане доброю. Світлою. Процвітаючою. Люди у ній будуть щасливі. Тут стане наче свята земля. Люди житимуть у великому достатку.

З України вийдуть багато людей, які стануть обличчям і славою нашої країни.

Молоде покоління, якщо Бог допоможе нам пережити цю боротьбу, буде дуже розумне й мудре.

Якщо конфлікт зупиниться 28 грудня, нас чекає довга й успішна відбудова.

Якщо ж ні – все це перекинеться на світ, втрутяться багато держав.

Всім бажаю миру і здоров’я і любові між народом! – завершує свій прогноз мольфарка.

Нам залишається тільки вірити в добро, перемогу і молитися. Сама щира молитва, вважає пані Ольга, – від душі своїми словами.

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, скріншот з відео.