fbpx
Події
Дитину продали: скандал з вивезенням 5-річного хлопця за кордон набирає обертів

Начальник служби у справах дітей Подільського району Києва підробила документи на вивезення за кордон 5-річного Романа Прокопенко.

За це отримала “винагороду” від матері хлопчика Олени Янке . Батькові дитини, киянину Костянтину Прокопенко, вдалося в суді німецького м. Кельн довести, що його колишня дружина вступила в змову з українськими чиновниками і ті незаконно позбавили чоловіка батьківських прав.

“У суді першої інстанції в Німеччині я надав всі докази, що був позбавлений батьківства незаконно. Довів, що вже не будучи батьком, бачився з сином і брав активну участь у її вихованні.

Колишня довго заперечував. Поки її адвокат не сказав, що не бажає брати участь в цьому цирку. Порадив не брехати, а розповісти всю правду.

Під протокол вона зізналася, що дійсно дала хабара українським чиновникам”, – розповів Костянтин.

За постановою німецького суду, Янке зобов’язана повернути сина в Україну до 28 лютого. Чиновники, які позбавили Прокопенко сина, це Віктор Смирнов , – нинішній голова Подільської РДА, а до цього – заступник голови, який відповідав за роботу Служби у справах дітей в цьому районі.

Читайте також: Нові податки на зарплату змусять українців шукати дві роботи

Головний спеціаліст цієї служби – Юлія Гуревич . Суддя Подільського районного суду міста Києва – Валентина Декаленко.

А також начальник служби Вікторія Маринченко , по якій зараз відкрито кримінальне провадження за статтею службова фальсифікація.

“Довести, що дитину вивезли незаконно вдалося, коли в справу втрутилася Адміністрація президента. Виходить, що можна дати хабар начальнику служби, вона підготує документи до суду за допомогою комісії, і дитина – ваша?

Від Уповноваженого ВР України з прав людини на мій запит прийшов відповідь, що начальнику Служби Маринченко оголошено догану.

У поліції не побачили складу злочину і не хотіли відкривати справу. Тепер слідчий зізналася, мовляв керівництво тиснуло”, – додає чоловік.

Зараз Костянтин домагається, щоб поліція не спустила на гальмах кримінальне провадження, адже передумови вже були.

Related Post

facebook