fbpx
Шоу-бізнес
Джамала стане мамою вдруге: фото співачки

Українська співачка Джамала, яка недавно випустила чуттєві колискові , здивувала шанувальників приємною звісткою. Джамала чекає другу дитину.

Про це артистка повідомила в своєму мікроблозі, опублікувавши знімок зі своїм чоловіком Бекіром Сулеймановим і сином Еміром-Рахманом. На фото видно помітно округлий животик.

Читайте також: Домашні чіпси, які можна навіть дітям. Рецепт і секрети приготування

Джамала також опублікувала вірш в Instagram, в якому звертається до малюка в чоловічому роді. Чи означає це, що Джамала очікує ще одного сина – поки невідомо.

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Мне казалось, у любви есть предел, граница, которая всем нам дана, Как взвешенная крупа, норма. Но ты постучал, дал знак, что здесь, Пристыдил меня, что я вновь не сама. И в секунду расширил просторы любви, что так часто мы сами себе назначаем. И со вселенной внутри ожидаю тебя, Да что там — души не чаю. Нет, невозможно стать опытней и даже привыкнуть. Это чудо, которое дарит Всевышний! ⠀ #masallah👀

Публикация от Jamala (@jamalajaaa)

“Мені здавалося, у любові є межа, границя, яка всім нам дана, Як зважена крупа, норма. Але ти постукав, дав знак, що тут, присоромив мене, що я знов не сама.

І в секунду розширив простори любові, що так часто ми самі собі призначаємо. і із всесвітом всередині чекаю на тебе, та що там – душі не чаю.

Ні, неможливо стати більш досвідченими і навіть звикнути. Це чудо, яке дарує Всевишній”, – написала Джамала під знімком.

facebook