fbpx
рецепти
Домашні чіпси, які можна навіть дітям. Рецепт і секрети приготування

Дітям чіпси можна. Повірте! Але тільки такі! Джерело

“Усі добре знають, що невеличка пачка чіпсів містить в собі напевно добрячу половину таблиці Менделеєва, але ж іноді таааак сильно хочеться. А особливо чіпси полюбляють діти”, – ділиться львівянка Оксана Палюх, яка знає секрет НЕшкідливих чіпсів.

“Останнім часом так часто зустрічаю в інтернеті прохання розказати, хто як готує чіпси, що вирішила зробити порціюі розповісти”, – каже жінка. Наразі це найлегший, найменш калорійний і найменш часозатратний варіант картопляних чіпсів, який є.

Одна з таємниць – картопля має бути жовта. В білій картоплі багато крохмалу, смак вийде геть не той і чіпси дуже прилипатимуть до тарілки під час готування.

Домашні чіпси

Беремо картоплину (перфекціоністам раджу брати подовгувасту, без “очей”, тоді чіпси будуть як прінглс – гарно підійдуть для прикрашання салатів).

Овочерізкою нарізаємо на тоненькі плястерочки (десь по 1 мм товщиною). Ножем так тонко і рівномірно нарізати не вийде.

Плястерочки замочити в холодній воді (можна на годинку, поки робите інші справи). Вимочену картопельку добре протерти паперовим рушничком, щоб зовні не було вологи (ми ж хочемо чіпси, а не тушену картоплю).

Читайте також: Один раз приготувавши торт “Мікадо”, я назавжди його полюбила!

Розкласти одним шаром на тарілку (я покриваю пергаментом і картоплю кладу на нього, так зручніше) і поставити в мікрохвильовку на 2 хвилини на максимум.

За цей час можна потовкти сіль чи знайти приправи, якими хочете здобрити чіпси. Я використовую паприку або каррі і сіль, багато не даю, достатньо по пів чайної ложечки.

Коли час завершиться, потрібно дістати тарілку і перевернути чіпсинки на інший бік. Вони можуть прилипнути до пергаменту чи тарілки, треба робити це акуратно. На даному етапі чіпси вже з натяком на присохлість, але ще м’які і білі.

Перевернувши, поставити тарілку назад в мікрохвильовку і ввімкнути її на максимум на 3 хв. Далі все залежить від мікрохвильовки: десь через дві хвилинки треба буде кожних 10 секунд відкривати дверцятка і перевіряти, чи зготувались.

Бо той момент між ідеальною чіпсиною і чорним вугликом легко прогавити.

Ну от, чіпсинки підсушені, тепер зсипаємо їх в пакетик, туди ж даємо приправки чи сіль, надуваємо з пакетика кульку, закручуємо і танцюємо ламбаду, гарненько розтрясуючи чіпси з приправами))

Все, чіпси готові, смачного!

facebook