fbpx
Україна
DZIDZIO в одному з інтерв’ю зізнався, що напередодні 24 лютого йому наснився сон, який виявився віщим: “Треба було прислуховуватись!”

DZIDZIO в одному з інтерв’ю зізнався, що напередодні 24 лютого йому наснився сон, який виявився віщим: “Треба було прислуховуватись!”

Популярний співак, актор, продюсер і музикант DZIDZIO розповів про віщий сон за кілька днів до наступу росії на Україну і зізнався, як ставиться до росіян.

DZIDZIO в інтерв’ю програмі “Ранок з Україною” зізнався – з самого дитинства знав, що таке війна та не вірив у “дружні народи”, адже його родина пережила немало важких моментів.

“Я цю війну пережив ще в дитинстві. Мені мої бабуся, прабабуся, дідусь розповідали про росіян. Мене так виховували. Розповідали, які вони нечесні, підступні зрадники… і я з тим жив. Вже коли переїхав у Київ, почав думати, що я надто радикальний і хотів виправдати їх, але помилявся, такі вони і є”, – коментує DZIDZIO.

А підтверджували слова рідних артиста історії, які відбувались у далекому минулому:

“Наприклад, голод… Бабця розповідала, як вони не мали що їсти і ходили на поле, шукати картоплю там, де її вже зібрали. Знаходили обмерзлу і їли її. Їли паляницю з жому – з відходів від цукрового буряка. І пам’ятаю, якось вона казала нам: “Чекайте діти, будете ще їсти паляницю з жому”. А я запевняв її, що вже такого не буде – інші часи”, – пригадує артист.

DZIDZIO, як і більшість українців не вірив у те, що війна може повторитись на території України. Не змогли переконати його навіть дзвіночки про небезпеку, які доносились звідусіль. Співак навіть бачив віщий сон, але зрозумів його лише 24 лютого.

“Американці добре повідомляли і рекомендували готуватись… треба було прислуховуватись. А ще напередодні мені наснився містичний сон, наче випадали всі зуби, але без крoві. Так, наче попіл перегорівший… я все думав, що це значить, – розповідає DZIDZIO. – Але що я вам скажу – після того, як ти опиняєшся в ямі, наступного дня – йдеш догори”.

Ми сильні! Перемога за нами!

Слава Україні!

Слава ЗСУ!