fbpx
Суспільство
DZIDZIO виконав мрію дівчинки з ДЦП

Популярний український артист DZIDZIO зустрівся з 16-річною Інною Кравчук і заспівав для неї на концерті в Рівному (Україна).

У вересні в місті Рівне відбувся грандіозний концерт за участю DZIDZIO, який зібрав понад 10000 шанувальників його творчості. Серед них були і дві особливі слухачки – мрійниця Інна та її бабуся Роза Михайлівна, пише ТСН.

Інна Кравчук пересувається на візку – у неї важка форма ДЦП. Кожен виїзд на вулицю в місто вимагає зусиль кількох людей. Уже третій рік Інна зі своєю 82-річною бабусею вимушено живуть в крихітному номері рівненської готелю Турист, де їх тимчасово поселили.

Сім’я тікала від обстрілів і зруйнованої квартири з Кадіївки на Луганщині (Україна).

Читайте також: НАРЕЧЕНИЙ НА ВЛАСНОМУ ВЕСІЛЛІ ВРЯТУВАВ ПОТОПАЮЧОГО В РІЧЦІ МАЛЮКА

Дівчинка самостійно не їсть, майже не ходить, пересувається тільки на візку, погано говорить. Кожен її день – це боротьба з власним тілом, але Інна не розучилася радіти життю. Вона розумна, закінчила дев’ять класів, навчаючись індивідуально.

Її кумир – DZIDZIO, веселим пісням якого вона підспівує і з яким всім серцем сподівалася коли-небудь познайомитися.

Інна навчилася користуватися інтернетом і планшетом, і хоч друкує вона дуже повільно, але зареєструвала свою сторіночку в Facebook і більше півроку тому написала Лідії Таран про свою мрію. І мрія стала ближче!

Вже на початку червня улюблена ведуча, куратор проекту Здійсни мрію , разом з командою приїхала до Інни в Рівному з подарунками, один з яких – відеозвернення від DZIDZIO, в якому він особисто запросив героїню на свій концерт 9 вересня.

Все літо Інна відпочивала в таборах, не сиділа в тісному номері (спасибі благодійникам!), Але все одно вважала дні. І дочекалася … Інну привезли на концерт, а DZIDZIO зустрічав її особисто!

Були подарунки, автограф, Селфі – все для неї однієї, серед тисяч шанувальників артиста.

Інна була щаслива, бабуся поруч ледь стримувала сльози від радості. Кумир, чиї кліпи дівчинка бачила тільки на екрані, співав для неї зі сцени її улюблену пісню Кадиллак – а вона була на концерті, в першому ряду.

facebook