fbpx
Україна
Експерт розповів, чи вдасться Росії окупувати Запоріжжя та Кривий Ріг: що саме зараз найбільше цікавить окупантів в Україні та прогноз їхніх найближчих кроків

Експерт розповів, чи вдасться Росії окупувати Запоріжжя та Кривий Ріг, що саме зараз найбільше цікавить окупантів в Україні та дав прогноз їхніх найближчих кроків.

Військовий експерт Олег Жданов вважає, що російські окупанти не здатні захопити Запоріжжя або Кривий Ріг. Їх цікавить створення сухопутного коридору до невизнаного Придністров’я.

– У бік Запоріжжя російська армія не зможе висунутися. Бо з цього напрямку окупанти забирають свої війська. Враховуючи те, що сталося за останню добу, а це – після нашого удару в районі міст Пологи та Токмак, противник відійшов з двох населених пунктів. У них там було понад 40 поранених. Там зараз залишилися тільки блокпости та десь 100 окупантів. Плюс звідти знімають частину військ, які перекидають на південь.

У районі Кривого Рогу угрупування посилюється, але подивимося, що вони можуть зробити. Навряд чи вони підуть на Кривий Ріг, РФ, ймовірно, більше цікавить узбережжя, – розповів Жданов.

Також експерт зазначив, що окупанти можуть спробувати прорватися до Вознесенська, проте навряд у них це вийде.

– Більше схоже на те, що вони можуть спробувати прорватися на Вознесенськ. Бо їм потрібно перейти Південний Буг, щоб продовжити наступ та забрати в України Чорне море і вийти до Придністров’я. Це – їхнє стратегічне завдання. Але із угрупованням 15 тисяч йти на Вознесенськ – це нереально. Зараз – не лютий і урочистого маршу вже не вийде. Там наші війська доволі сильні, – пояснює Олег Жданов.

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, з відкритих джерел.