fbpx
Світ
Енні Лейбовіц наразі 72 роки. В неї троє дітей та дуже щемлива історія кохання. Безвідносно того, чи сподобалися вам її фото з першою леді України для американського Vogue. Безвідносно того, чи імпонує вам взагалі цей фотожанр. Подивіться

Енні Лейбовіц наразі 72 роки. В неї троє дітей та дуже щемлива історія кохання.

У 1970 друг Енні вмовив її віднести знімки до журналу Rolling Stone. Вона прийшла з валізою фотокарток: протести, мітинги проти війни у ​​Сан-Франциско та Берклі, Ізраїль, де вона знімала деякий час.

Молодому колективу Rolling Stone сподобалася Енні, її взяли. Вона швидко стала зіркою журналу та пропрацювала у ньому 13 років. І роки ці видалися супер цікавими. Саме вони, в принципі, і створили ту Енні-фотографку, якою її знає світ.

Про те, як пройшли ці 13 років, як працювала Енні потім, про її велике кохання та сенс її фотокарток є чудовий документальний фільм “Енні Лейбовіц: Життя крізь об’єктив”.

Безвідносно того, чи сподобалися вам її фото з першою леді України для американського Vogue. Безвідносно того, чи імпонує вам взагалі цей фотожанр. Подивіться.

Бо цей документальний фільм перш за все – про людину.

Бо я певна: коли ми бачимо в людині людину з її власною історією, а не тільки свої емоції, нам відкриваються нові сенси. Сенси, які можуть змінити наше відношення не тільки до навколишнього світу, але і до самих себе.

Тамріко Шолі, письменниця (джерело – https://www.facebook.com/tamriko.sholi)

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, з відкритих джерел.