fbpx
Україна
Фіналіст “Битви екстрасенсів” зробив гучну заяву, чого чекати українцям восени та взимку. Не оминув експерт і день нашої Перемоги!

Фіналіст “Битви екстрасенсів” зробив гучну заяву, чого чекати українцям восени та взимку. Не оминув експерт і день нашої Перемоги!

Україна буде святкувати Перемогу, але країна має пройти непростий шлях. Зима не буде катaстрoфічною, але в окремих регіонах варто очікувати проблеми.

Про це повідомив фіналіст “Битви екстрасенсів” Роман Шептицький. За його баченням, ситуація відрізнятиметься по регіонах, на південному сході можуть виникнути проблеми зі світлом та газом.

“Людей уже просять евакуюватися (у південно-східних регіонах. – Ред.). А по всій Україні я не бачу серйозних проблем. Голоду не буде”, – зазначив він.

Шептицький наголосив, що “сусіди” “віддаватимуть” Україні за кожну поразку у війні, над низкою областей “нависне” загроза мінувань і теpактів. У небезпеці – Хмельницька, Львівська, Рівненська, Івано-Франківська, Вінницька, Полтавська області та Київ. Окрім того, північні області будуть знаходитися під обстрілами.

“В Україні може бути неспокійно від трьох до восьми років. Але це не означає, що протягом усього цього часу будуть активні бойові дії. Нам дуже необхідна світова допомога, той же ленд-ліз. Тоді у нас будуть усі можливості й небо закрити, й позбутися повітряних тривог. Поки що можу сказати, що Україна обов’язково переможе”, – наголосив він.

Фото – скріншот