fbpx
життєві історії
Галька позичила в нас газонокосарку, а коли прийшлось повертати, то вона виявилася несправною. – Вона така і була, – коротко відповіла мені та. Я розлютились не на жарт. Але це ще пів біди. Я коли побачила, як в Олега в телефоні записаний його рідний брат – під чужим іменем, то ледь не впала. Виявляється, Галька забороняє Олегу з рідним братом спілкуватися, і вони це роблять таємно. А її плітки це окремий витвір мистецтва – розлітаються на УРА!

У мене чудовий чоловік, Володя має вправні руки, тому він багато справ вдома лагодить, доглядає за городом, будинком і автівкою. Він чудовий тато для дітей, мені просто нема на що скаржитися. Однак проблема в його браті, точніше в дружині брата.

Мій чоловік дуже хороша людина. Він не любить суперечок і завжди намагається з усіма добре ладити. Так само, як і його брат Олег, який на чотири роки молодший. Єдине, з чим Олегу не пощастило, так це з його дружиною.

Галина родом із села і на все має свою думку, яка ніби єдино-правильна. Вона править своїм чоловіком твердою рукою, горе йому, якщо він противиться їй. Дітей у них немає, вона каже, що ніколи їх не хотіла. Галька дуже сварлива, і я думаю, що вона просто не любить людей.

На жаль, у мого чоловіка дуже близькі стосунки з братом, їхніх батьків уже немає в живих, у них нікого не залишилося з рідної родини.

Вони обоє домашні майстри та рибалки, тож у них є спільні теми. Ми живемо недалеко, але бачимось не часто, бо Олег не може коли захоче піти до нас на каву. Він повинен мати від дружини на це дозвіл.

Але Галя терпіти не може ні мене ні мого чоловіка. Вона критикує наше виховання дітей, будинок і автівку. Вона навіть вигадала, що ми позбавили її грошей зі спадщини від батьків чоловіка, що, звичайно, брехня. Все пройшло як треба, і я вже не кажу про те, що Галя свекрам і пачки печива за життя не купила. На відміну від нас.

Тож зараз це працює так: коли ми зустрічаємося на вулиці, я переходжу на іншу сторону. Ми не ходимо один до одного в гості, ми не телефонуємо один одному, ми лише пишемо одне одному на Різдво чи Великдень, як ввічливість.

З тим, що ми не бачимось, я погоджуюсь і не сильно й хвилююсь, якби не чутки, які Галька про нас пускає.

Я вже чула з кількох сторін міста, що Галька розпускає про нас усяку нечувану брехню. Наприклад, що мій чоловік працює нелегально. Що ми отримуємо всілякі блага, на які не маємо права. Що діти в нас не виховані. Що ми вже кілька разів цупили щось в них з чоловіком. Це все брехня, але як пояснити це людям…?

Мене це дуже дратує, а особливо непокоїть те, що жінка руйнує стосунки між моїм чоловіком і його братом. Уявіть, що вони навіть зустрічаються таємно, щоб Галька про це не знала. У Олега в мобільному телефоні збережений Володя під іншим іменем.

Це просто в голові не вкладається…

Читайте також: Та мій син “рукастий”, не те слово. І зварити вміє, і прибрати в хаті. Про чоловічу роботу я взагалі мовчу. Дивно мені, що дівчата його не “хапають”, мали б щастя. Одна, правда, вчепилась в нього кліщами, але я то відігнала, бо з “розведенкою” не хочу, щоб мій Володя справи мав, ще й дитину чужу годував. Він заслуговує на найкращу. Я недавно занедужала, так він і корову подоїв і з молоком впорався. Ну не хлоп, а золото!

В мене особисто з Галиною теж були неприємності. Наприклад, вона прийшла позичити газонокосарку, а потім повернула її зламаною і сказала, що вона вже така була. Або запропонувала полити наш сад, поки ми були у відпустці, а потім ми приїхали, а сад як пустеля, а вишні, сказала, шпаки з’їли…

Вона просто дивна, і я її трохи боюся.

Нещодавно чоловік побачив чималу подряпиною на автівці. Я особисто вважаю, що це її рук справа, але я не можу їй це довести. Я вже думала про переїзд, але мені знову шкода Олега, який залишиться один з цією жінкою…

Що робити? Дайте хоч якусь пораду, бо сил моїх більше немає.

Текс підготовлено на основі реальної історії. Фото лише для ілюстрації. Імена змінено.

У вас є подібний досвід? Довірте нам свою історію!

Передрук заборонено!

You cannot copy content of this page