fbpx

Гендиректорка російського телеканалу “Дощ” Наталя Синдєєва звернулася до Симоньян, Канделакі і Захарової, які виступили в Лужниках: “Українські мами ховають своїх дітей у маленьких трунах. Я весь час думаю про це, я не знаю, як мені з цим жити. Тіна, Маша, Марго, ми давно знайомі з вами особисто”. Цікаві коментарі росііян

Гендиректорка російського телеканалу “Дощ”, який тимчасово призупинив роботу після блокування, Наталя Синдєєва 20 березня на своїй сторінці у Facebook написала відкритий лист представнику МЗС РФ Марії Захаровій, директору російського телеканалу ТНТ Тіні Канделакі та голові RT Маргаріті Симоньян, які виступили 18 мітинг у Лужниках.

“Тіна, Маша, Марго, ми давно знайомі з вами особисто. І я навіть спочатку хотіла написати вам кожний особистий лист, але, побачивши вас на сцені в Лужниках, вирішила, що важливо звернутися до вас публічно”, – написала Синдєєва.

“Ми спостерігали, як ростуть наші діти, переживали за них і старалися заради їхнього майбутнього. Як і тисячі українських матерів, надії та плани яких знищені. В Україні йдуть на небеса діти. Зовсім маленькі, однорічні та дворічні, школярі та малюки. Дівчатка та хлопчики… Під бомбами, помирають у укриттях, дорогою, намагаючись врятуватися і сховатися… Українські мами ховають своїх дітей у маленьких трунах… Я весь час думаю про це, я не знаю, як мені з цим жити. Що скажемо їх мамам? Як ми подивимося їм в очі? Так, ми з вами – по різні боки, але сьогодні це сторони життя і зла”,  – запитала колег Синдєєва.

“Навіщо знищувати невинних дітей, навіщо бомбити театр, у підвалі якого ховаються люди? Поясніть мені, будь ласка, я гублюся, я нічого не розумію. Я не вірю, що це відбувається з нами тут і зараз. Це важко прийняти, але сьогодні багато росіян підтримують “спецоперацію”, і їх складно звинувачувати в цьому – вони жертви жорстокого експерименту – щоденної багаторічної пропаганди. Але ви, Тіна, Маша, Марго, ви маєте доступ до всієї інформації світу, ви можете отримувати її з безлічі джерел, у ваших кабінетах є всі інформаційні агенції планети, і ви точно знаєте, що відбувається насправді, ви не можете цього не знати. І, знаючи правду, ви виходите на сцену Лужніков і підтримуєте це. Марго, Тіна, Маша, будь ласка, мами – зупиніться”, – заявила вона у листі.

Синдєєва попросила Канделакі, Симоньян та Захарову “зупинитися, залишитися людьми і перейти на бік життя”.

“Досить втрат, злоби, всього цього досить і нам, і нашим дітям, і навіть дітям їхніх дітей”, – звернулася вона у тексті.

Україна і українські матері дякують вам, Наталю, за сміливість і підтримку!

Слава ЗСУ і Україні!

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, з відкритих джерел.

You cannot copy content of this page