fbpx

Глава Євроради зателефонував Путіну і нагадав, що підтримує Україну, та у Кремлі його дзвінок так перекрутили, що й на “голову не одінеш”

Глава Євроради зателефонував Путіну і нагадав, що підтримує Україну, та у Кремлі його дзвінок так перекрутили, що й на “голову не одінеш”

Глава Європейської ради Шарль Мішель провів телефонну розмову із російським президентом Володимиром Путіним. Під час спілкування він порушив питання обложеного російськими окупантами Маріуполя та інших українських міст.

Він також нагадав кремлівському диктатору, що Європейський Союз підтримує Україну. Про це Мішель написав у своєму Twitter-акаунті.

“Дзвінок президенту Путіну. Настійно рекомендую забезпечити негайний гуманітарний доступ та безпечний прохід з Маріуполя та інших обложених міст, тим більше з нагоди православного Великодня”, – зазначив він.

Мішель наголосив, що він вкотре твердо підтвердив позицію ЄС у підтримці нашої країни та її суверенітету. Також він висловив російському лідеру засудження широкомасштабного нападу на Україну та запевнив, що санкції за агресію Росії діятимуть далі.

“Наша єдність, принципи та цінності непорушні”, – резюмував він.

Зі свого боку, у Кремлі, як завжди, все перебрехали. Там заявили, що Путін розповів Мішелю про нібито “скасування наказу про штурм “Азовсталі”, а також поскаржився, що більшості керівників ЄС потурають русофобії, зокрема в культурі та спорті.

Все буде Україна!

You cannot copy content of this page