fbpx
Breaking News
І чому я раніше не готувала рибний пудинг? Просто не підозрювала, яка це райська смакотища! А користі скільки! Після того, як знайшла цей вдалий рецепт, готую кілька разів на тиждень, чоловік і дітки аж тарілки вилизують!
«Веня не готовий, щоб у нього з’явився вітчим. Йому не подобаються жарти.” – Тіна Кароль розповіла, як син відреагував на чутки про роман з Даном Баланом. Хлопчик не в захваті.
Перша леді відвідала інклюзивну школу в Єрусалимі Ха-Двір ха-хадаш.
Сенцов назвав країну, на яку повинна рівнятися Україна в сьогоднішній ситуації: вони мають хребет і кулаки. 
Любу діагноз навіть не здивував. Можливо… вона навіть чекала його. Все, що з нею останнім часом відбувалося, той вихор, що ніс її… Щось мало стати «стоп-краном». В її хаос і намагалися проникнути спокійні стосунки, надійні. Але вона їх сама відкинула як нудні. І понеслася далі. І ось – пyxлинa.
Шоу-бізнес
Голлівудська акторка Єва Лонгорія народила первістка (фото)

Голлівудська акторка Єва Лонгорія вперше народила.

Зірка телесеріалу “Відчайдушні домогосподарки” тепер зможе повторити навики, які показала в ролі своєї героїні – Габріелли Соліс.

Акторка Єва Лонгорія народила хлопчика. Пологи відбулись 19 червня в одній із клінік Лос-Анджелеса.

Новоспечена мама з чоловіком Хосе Антоніо Бастоном вже визначились з іменем нащадка: хлопчика назвуть Сантьяго Енріке.

Читайте також: Без штанів: Пугачова продемонструвала гаряченьке відео з Галкіним

Наразі відомо, що зіркові пологи відбулись в одній із найкращих клінік США – Кедрас-Сінай. Первісток Єви Лонгорії народився з вагою 6 фунтів і 13 унцій, що становить 3,09 кілограма, повідомляє 24tv.ua

Видання Hola отримало унікальний знімок новоспеченої матусі, яка ніжно тримає сина. Знімок Єви Лонгорії зроблений одразу після пологів, однак акторка виглядає чудово.

Зазначимо, що для Єви Лонгорії це перша дитина, тому зірка була в захваті від вагітності. Акторка щасливо брала участь у стильних фотосесіях, демонструючи свій кругленький живіт. Проте на останніх тижнях вагітності знаменитість зізналась, що їй стає дедалі важче ходити, тому вона з нетерпінням очікує на пологи.

Related Post