fbpx

Голови Волинської та Рівненської ОВА Юрій Погуляйко і  Віталій Коваль озвучили прогнози про наступ на Україну з Білорусі та дали свою оцінку ситуації: “Дуже багато місць для «правильної» зустрічі ворога”

Голови Волинської та Рівненської ОВА Юрій Погуляйко і  Віталій Коваль озвучили прогнози про наступ на Україну з Білорусі та дали свою оцінку ситуації:

“Це буде фатальна помилка ворога”

Голови Волинської та Рівненської обласних військових адміністрацій Юрій Погуляйко та Віталій Коваль розповіли про готовність областей до потенційного наступу з території Білорусі.

Про це очільники військових адміністрацій говорили в ефірі телеканалу Еспресо.

Як зазначив голова Волинської ОВА Юрій Погуляйко, на Волині все спокійно, кордон не порушений та перебуває під надійним захистом.

– Наші військові у повній бойовій готовності і від самого початку готові до будь-якого сценарію, – зазначив Юрій Погуляйко.

Голова ОВА додав, що в області почастішали сигнали про повітряну тривогу. Юрій Погуляйко наголосив, що всі об’єкти критичної інфраструктури в області працюють у штатному режимі, відновлює роботу бізнес. Волинь продовжує приймати гуманітарні вантажі і скеровувати їх в ті області, які найбільше цього потребують.

Голова Рівненської ОВА Віталій Коваль додав, що інтервенцію з Республіки Білорусь очікують від початку війни, тож за цей час встигли підготуватися.

– Збройні Сили, територіальна оборона та добровольчі батальйони – всі приведені у стан готовності. Наш рельєф на півночі області – це непрохідні болота. Дуже багато місць для «правильної» зустрічі ворога. Повірте, це буде фатальна помилка ворога – піти з півночі, – запевнив Віталій Коваль.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що НАТО та США вважають, що Білорусь незабаром вступить у війну з Україною.

Віримо і наших воїнів і Перемогу!

Слава Україні і ЗСУ!

Передрук без посилання на Ibilingua.com. заборонено.

Фото ілюстративне, з відкритих джерел.

You cannot copy content of this page