fbpx
Суспільство
Гончарук ввів грошову винагороду за відважні і героїчні вчинки, здійснені українцями. За які і скільки – подробиці.

В Україні з’явився новий вид грошової винагороди. Заохочувати фінансово будуть за відважні вчинки.

В Україні будуть одноразово видавати гроші людям, які здійснили героїчний вчинок. Рішення про новий вид винагороди затвердив Кабмін.

Про це повідомив прем’єр-міністр Олексій Гончарук на своєму Telegram-каналі за підсумками засідання уряду в середу, 26 лютого.

«Уряд впроваджує грошову винагороду українцям, які здійснили героїчний вчинок», – написав Гончарук.

Прем’єр зазначив, що на сьогоднішній день в цю категорію потрапили 207 осіб. Кожен з них отримає одноразово по 150 тисяч гривень. При цьому Гончарук не став уточнювати, за які саме героїчні вчинки українцям будуть виплачувати гроші з держбюджету.

Кабмін також ухвалив рішення, що студенти на лінії зіткнення на Донбасі будуть отримувати соціальну стипендію. Її розмір буде залежати від рівня акредитації закладу – від 890 до 2360 гривень.

Гончарук нагадав, що соцстіпендію в Україні також отримують діти учасників Революції Гідності, учасників бойових дій, осіб з інвалідністю внаслідок війни, які не мають батьків.

Також стало відомо, що Кабінет міністрів схвалив зміни до закону «Про основи соціальної захищеності людей з інвалідністю в Україні» і направив його до Верховної Ради.

Читайте також: ОЛЕГ ОЖЕНИВСЯ, НЕ КОХАЮЧИ НАРЕЧЕНУ. НУ, НЕ ТЕ, ЩОБ ЗОВСІМ НЕ КОХАЮЧИ… ТА І ЗРОЗУМІВ ПІЗНО. ПРОСТО ВОНИ БУЛИ РАЗОМ З 14 РОКІВ. ДИВИВСЯ НА ЛЮДУ І… ЛЯКАВСЯ ДУМКИ, ЩО ЦЕ – ВСЕ. НА ВСЕ ЖИТТЯ. І ОЛЕГ ЗАКОХАВСЯ В СВОГО ШЕФА. ТОБТО, ШЕФИНЮ. НА 7 РОКІВ СТАРШУ. ЙОМУ – 21, ЇЙ – 28. ЗАМІЖНЯ, САМОДОСТАТНЯ, РОЗКВІТАЮЧА, ВПЕВНЕНА У СОБІ, НЕЗВІДАНА…

Заголовок, текст, головне фото відредаговані творчим колективом видання Ibilingua.com.

Фото – з відкритих джерел.

Сподобалася стаття? Поділіться з друзями на Facebook!

facebook