fbpx
Суспільство
Гороскоп невірних: які знаки зодіаку найчастіше зраджують

Чи впливає знак зодіаку на схильність до зради? Подивимося, які характеристики притаманні кожному з знаків. Джерело

 • Овен

Якщо Овен закохався, то це надовго. Якщо, звичайно, його інтерес будуть регулярно освіжати і підігрівати. Інакше – почне нудьгувати, нервувати, шукати чогось новенького. І буде знаходити.

 • Телець

Обережний Телець дуже довго придивляється до того, кого вибрати. Але якщо вже йде під вінець, то назавжди.

Любов до комфорту, обережність, сімейні цінності – все це надійно утримує цей знак зодіаку від будь-яких думок з приводу подружньої зради.

 • Близнюки

Близнюки і “мінливість” – це практично сіноніми.Так що неважливо, наскільки хороші відносини – цей знак зодіаку буде завжди шукати щось нове.

Нехай менш гарне, але раніше невідоме. Саме в цьому і полягає головна сила і головна слабкість Близнюків.

 • Paк

Чуттєві Paки завжди цінують сім’ю. Для них родинні узи – це дуже важливо. Але ще більше вони цінують особистий комфорт.

І якщо в рамках цього комфорту їм знадобиться “сходити наліво” – вони обов’язково це зроблять. Ще й купу переконливих виправдань придумають.

 • Лев

Це трохи дивно, але люблячі бути в центрі уваги Леви не схильні зраджувати. Вони довго вибирають, але вибравши, свято впевнені, що це кращий вибір в їх житті.

Ну не можуть же вони помилятися? А навіщо шукати ще когось, якщо ти і так знайшов краще?

Читайте також: Сходила заміж за багатого, а тепер торгує картоплею на ринку

 • Діви

У більшості Дів є реальні комплекси і фобії, пов’язані з різними фізичними контактами. Так що це зводить ризик випадкових зв’язків до нуля.

 • Терези

Ваги просто хочуть, щоб все було добре. І не люблять брехати. А ці дві основні якості, м’яко кажучи, зраджувати заважають.

Та й Терезам це не потрібно в принципі – вони вважатимуть за краще чесно сказати, якщо когось іншого полюблять.

 • Скорпіон

Їх не дарма вважають найкращими коханцями. Але між коханцем і чоловіком / дружиною є величезна різниця і всі це прекрасно розуміють.

Втім, Скорпіона цілком влаштовує його роль. Але варто лише завести мову про щось серйозне – він пафосно йде, голосно грюкнувши дверима.

 • Стрілець

Ще один знак, який цінує свободу і почуттєві задоволення. Для нього кожне знайомство – це нова пригода, яка цікава тільки на початковому етапі. Але все закінчується і Стрілець йде далі, не звертаючи уваги ні на чиї почуття.

 • Козеріг

Козероги в принципі не зраджують. І не розуміють, навіщо це роблять інші. Їм і з одною людиною складно довірчі відносини налагодити, а про якихось абстрактних “інших людей” вони і думати не хочуть.

 • Водолій

Водолії найбільше на світі цінують свободу. Будь-які спроби якось їх обмежити моментально присікаються або навіть вони повністю розривають стосунки.

Але вірність – це ж теж обмеження. Тому цей знак Зодіаку явно своєю постійністю не славиться.

 • Риби

Якщо до шлюбу Риби можуть собі дозволити деякі вільності, аргументуючи це пошуком нових відчуттів і доказів, що поточний партнер – реально найкращий, то після весілля вони такого собі дозволити не можуть.

You cannot copy content of this page