fbpx
Україна
Готуємося ліпити сніговиків! :) Сьогодні задощить, а невдовзі й засніжить

За даними українських синоптиків, сьогодні, в четвер, у західних, північних, центральних і деяких східних областях очікуються опади. На решті території буде суха і малохмарна погода.

Температура повітря вдень на заході, півночі та в центрі коливатиметься від +11 до +15 градусів.

На сході і півдні термометри покажуть від +17 до +20 градусів.

Вночі в західних областях буде прохолодно, від +4 до +8. У центральних і північних областях вночі від +5 до +9.

У східних і південних областях вночі буде тепло, від +10 до +14.

У Києві сьогодні дощ, вдень до +12.

І хоча сьогодні погода принесе дощі в більшість областей, а температура вдень місцями підніметься до +20, скоро на нас за прогнозами чекає і значне похолодання.

Так, синоптики прогнозують, що перші дні листопада будуть сонячними. Але вже з 5 по 10 листопада прогнозуються дощі і навіть мокрий сніг. А перші снігопади очікують після другої декади місяця.

Заморозки вночі і вранці в листопаді будуть на всій території країни, місцями морози триматимуться навіть удень. Сонячних днів буде менше, ніж у вересні або жовтні. Крім того, прогнозується поривчастий вітер.

Температура повітря в першій половині листопада очікується в середньому + 5 … + 9 градусів Цельсія. Похолодання до + 1 … + 6º С можна очікувати в другій половині місяця.

На другому і третьому тижні листопада температура повітря знизиться. А в останні дні місяця очікується справжня зима – вночі і вранці температура не буде перевищувати -3 … -2 ° С.

За прогнозом європейських кліматологів, температура повітря в листопаді цього року буде вище багаторічної норми. Однак, відносно теплі періоди будуть чергуватися з морозами і снігопадом.

Кількість опадів буде більшою, ніж в літні місяці, але меншою, ніж в листопаді попередніми роками. Рясні опади очікуються в горах.

Джерело: РБК-Україна; Діалоги.UA