fbpx
Економіка
Гройсман: зарплати українців виростуть

Прем’єр-міністр поділився планами щодо підвищення доходів населення на 2018 рік.

Незважаючи на зростання цін і курсу долара в Україні, доходи громадян будуть рости. Про це заявив прем’єр-міністр Володимир Гройсман.

“За курс долара відповідає Національний банк, і я думаю, що тільки він може коментувати і впливати на те, щоб курс долара був контрольований.

Але, з іншого боку, переді мною стоїть завдання як перед прем’єр-міністром – зробити так, щоб кожна українська сім’я отримувала більше, ніж вона отримує сьогодні. Це зробити за один день неможливо, так само як неможливо побудувати дороги і злітні смуги за один рік. Але те, що ми почали це робити – це очевидний факт”, – зазначив Гройсман.

Читайте також: НЕХАЙ ФАБРИКА В ЛИПЕЦЬКУ КРАЩЕ ЗГНUЄ, НІЖ БУДЕ ПРОДАНА ЗА БЕЗЦІНЬ: ПРЕЗИДЕНТ ROSHEN

Прем’єр нагадав, що номінально середня зарплата українців за 2017 рік зросла на 37%, а реальна зарплата – на 19%.

“Це добре, що вона виросла на 19%, але цього ще дуже мало. Я вважаю, що багато років людей просто передержали на мінімальних зарплатах.

Тому завдання на 2018 рік полягає в тому, щоб розвивати економіку. Я вважаю, що в 2018 році середня заробітна плата буде дорівнювати для українців приблизно 10 тис. грн”, – заявив Гройсман.

Прем’єр-міністр також відзначав, що державне регулювання цін не вирішить питання з подорожчанням товарів і послуг в Україні.

Джерело.

You cannot copy content of this page